хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Україна - чемпіон!

Україна посідає четверте місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою.
А ви, Народ, знали про це? Населення України належить до найбільш освічених, а кількість людей з вищою освітою на душу населення — вища за середньоєвропейський рівень.
Напевно, тому й ми прагнемо в Європу, а вона шукає лазівки, щоб не дати нам безвіз!
Ще один висновок - не завжди найрозумніша нація живе найкраще. 
Згадаємо в цьому контексті й літературного класика Грибоєдова "Горе від ума".


2

Коментарі

анонім

110.10.16, 13:27

Образованный и умный не одно и то же.

    210.10.16, 18:11

    и шо? где все эти магистры и бакалавры?

      310.10.16, 18:48Відповідь на 1 від анонім

      Українською, освічений означає насичений світлом: знань, компетентностей, досвіду, мудрості, а, отже, і розуму.
      Учіть українську і, будете набагато краще розуміти дійсність!!!

        анонім

        410.10.16, 23:56Відповідь на 3 від Мольфар

        Українською, освічений означає насичений світлом: знань, компетентностей, досвіду, мудрості, а, отже, і розуму.
        Учіть українську і, будете набагато краще розуміти дійсність!!!
        Что означает - я знаю.
        Но в заметке написано "а кількість людей з вищою освітою на душу населення — вища за середньоєвропейський рівень."

        То есть, все таки, речь идет о высшем образовании. А его в 90-е за сало покупали все кому не лень.

          511.10.16, 12:54

          Господи! Чому ж тоді нами керували дурні! - Хочеться запитати, та нараз приходять слова прадавніх мислителів-" якщо народу дати право демократичним шляхом обрати собі правителя то НИМ обов'язково стане представник дурної більшості."

            611.10.16, 14:26Відповідь на 5 від Nikolka

            Господи! Чому ж тоді нами керували дурні! - Хочеться запитати, та нараз приходять слова прадавніх мислителів-" якщо народу дати право демократичним шляхом обрати собі правителя то НИМ обов'язково стане представник дурної більшості."