хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Ціноутворення в Україні

От, скажіть мені, Народ, на милість, чи нормальне у нас ціноутворення?

Вчора я вжахнулась від цін на цукерки "порошен"...  чому такі дорогі? майже коштовні? чи вони призначені для обраних, не для народу?

Ціни зашкалюють:130 грн, 170 грн., найдешевші: 42–50 грн...

і це в «Карамельці», де дешевше, ніж в інших магазинах.... що ж це таке твориться?...

Чи ми все одно помрем, так і не скуштувавши "корівки"?

Але сьогодні я вжахнулася ще більше, коли зайшла ще в один кондитерський магазин (до речі, теж час від часу купую там через соціальні ціни)!

Так-от, повз уже вжахнутись на ціни продукції «порошен» ,я побачила інші цукерки, які вартують 250 грн., 323 грн. і таке інше. (!!!!!!!!)

Довго роздивлялась асортимент, він був чималий, цукерки з невідомими назвами (подумала, що цукерки білоруські, тому що на дверях крамнички висіло відповідне оголошення).

Довго також думала, чи ставити продавчиням провокаційне запитання: «Чи хтось купує цукерки по 250 грн.?»…

І не втрималась, запитала…

Продавщині в кращих совкових традиціях хамства з підколодним цинізмом і зверхністю відповіли:

Перша продавщиця: «Так, купують, навіть по кілограму».

Друга продавщиця: «Навіть по три цукерки, кажуть, що їм достатньо».

Тут нагодилась і власниця (чи адміністраторка) цукерні: «Це ж білоруські цукерки… Ціни відповідно долара… Долар зараз росте…».

От зараз пишу, і начебто нормальна розмова у нас вийшла в тій крамниці… Але кожну розмову, звичайно, робить тон і емоції… А тон у працівниць (бо всі троє були жіночої статі), тон у працівниць був презирливий, зверхній, ворожий…

Тому я їм резонно сказала: «Бачте, одне запитання щодо ціноутворення  зробило з мене ворога»…

Власниця чи адміністраторка крамниці почала мене напучати, що вона не робить із мене ворога, але якщо взяти цукерки «рошен» і білоруські, то відразу відчувається смак, і шоколаду в білоруських більше, ніж в «рошенах» і т.д., т.п. тощо…

Майже вийшов скандал, тому що я спокійно поставила ще одне запитання: «На чому базується ціноутворення?»

І уявляєте, власниця чи адміністраторка послала мене на прийом до Президента!

На що я їй слушно відповіла, що, можливо, й піду на прийом до Президента, щоб з’ясувати політику ціноутворення в Україні. А ось ця розмова буде записана і описана (що я і роблю в даний час).

Розпрощалися ми на взводі, але я нагадала працівницям цукерні, що я лише поцікавилась: «Чи купують цукерки по 250 грн. за кілограм?».

На що власниця чи адміністраторка сказала, що і авто по 100 тисяч купують.

Я пішла звідтам, але настрій по собі я залишила ще той, та й у мене він не покращився.

Не покращився мій настрій від побутового хамства, не покращився від цін і думок про ціноутворення в нашій чудовій країні – Україні!

Але продовжує муляти ще одне питання, на яке наштовхнула мене власниця (адміністраторка) цукерні: чи записатися мені на прийом до Президента України, щоб достеменно з’ясувати: Яким же чином в Україні регулюються ціни? Яка, взагалі, політика ціноутворення? І врешті, що він, Президент нашої чудової країни – України, думає з цього приводу?

(Я вже мовчу, що почалось все з цін на цукерки «рошен», фабрики (чи концерну, чи якої там організації), що належить йому – Президенту України!!!

Будь ласка, люди, дайте мені відповіді на такі питання:


72%, 18 голосів

16%, 4 голоси

12%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
4

Коментарі

Гість: doni

117.06.16, 15:21

Ну так ЗДОБУЛИ!

    217.06.16, 15:24

    Я думаю, на каждый товар, есть свой покупатель! Не можете покупать "порошен", покупайте дешевле конфеты, или вы хотите сами устанавливать цены на чужой товар? http://konfetka.com.ua

      Гість: Мартышка Чита

      317.06.16, 15:24Відповідь на 1 від Гість: doni

      Ну так ЗДОБУЛИ!"Покращення" Януковича й Азарова, з яких усі глузували ще кілька років тому, тепер безнадійно тьмяніють на тлі "покращень" Порошенка, Яценюка, Гройсмана.

        417.06.16, 15:33

        я Вам скажу почему продавщицы хамят.
        Потому что вместо того что бы продавать и зарабатывать себе процент им целый день приходиться отвечать возмущенным покупателям почему так дорого. В лучшем случае продатут 3-4 штучки а наслушаються за день.

        С конфетами ладно. У нас есть выбор их не покупать. А вот с отоплением у нас выбора нет. Нарисую счет за месяц и все! Хочеш не хочеш плати.

          517.06.16, 15:37

          Щитаю Президент прав.
          Его единогласно избрали на всенародном референдуме.
          Чего вам еще надо, паразиты?!


          зы
          Конфеты и разную прочую сладкую дрянь не ем с 6-летнего возраста.

            617.06.16, 15:39Відповідь на 2 від KVAZAR 74

            Я думаю, на каждый товар, есть свой покупатель! Не можете покупать "порошен", покупайте дешевле конфеты, или вы хотите сами устанавливать цены на чужой товар? http://konfetka.com.uaа може, взагалі не купувати, цукерки шкідливі

              717.06.16, 15:43Відповідь на 5 від RomahaN

              Щитаю Президент прав.
              Его единогласно избрали на всенародном референдуме.
              Чего вам еще надо, паразиты?!


              зы
              Конфеты и разную прочую сладкую дрянь не ем с 6-летнего возраста.
              по перше, Президента вибирали не на референдумі, а на президентських виборах, і по-друге, не одностайно, а більшістю голосів.... і потім - замітка про ціноутворення в Україні, а цукерки - це лише наочний приклад, бо як Ви сказали: шкідливі цукерки для організму

                817.06.16, 15:48Відповідь на 7 від TatianaR

                Щитаю Президент прав.
                Его единогласно избрали на всенародном референдуме.
                Чего вам еще надо, паразиты?!


                зы
                Конфеты и разную прочую сладкую дрянь не ем с 6-летнего возраста.
                по перше, Президента вибирали не на референдумі, а на президентських виборах, і по-друге, не одностайно, а більшістю голосів.... і потім - замітка про ціноутворення в Україні, а цукерки - це лише наочний приклад, бо як Ви сказали: шкідливі цукерки для організму
                На любой вред надо платить. Как его не назови - хоть референдумом хоть выборами; хоть конфетами хоть сигаретами.

                К слову, курильщиков обложили еще жестче - примерно на 800(!)%, или в 8(!) раз.

                  917.06.16, 15:50Відповідь на 8 від RomahaN

                  Щитаю Президент прав.
                  Его единогласно избрали на всенародном референдуме.
                  Чего вам еще надо, паразиты?!


                  зы
                  Конфеты и разную прочую сладкую дрянь не ем с 6-летнего возраста.
                  по перше, Президента вибирали не на референдумі, а на президентських виборах, і по-друге, не одностайно, а більшістю голосів.... і потім - замітка про ціноутворення в Україні, а цукерки - це лише наочний приклад, бо як Ви сказали: шкідливі цукерки для організму
                  На любой вред надо платить. Как его не назови - хоть референдумом хоть выборами; хоть конфетами хоть сигаретами.

                  К слову, курильщиков обложили еще жестче - примерно на 800(!)%, или в 8(!) раз.
                  а алкоголіків ще більше

                    Гість: doni

                    1017.06.16, 15:53Відповідь на 3 від Гість: Мартышка Чита

                    Ну так ЗДОБУЛИ!"Покращення" Януковича й Азарова, з яких усі глузували ще кілька років тому, тепер безнадійно тьмяніють на тлі "покращень" Порошенка, Яценюка, Гройсмана. Да как сказал Саакашвили нам до покращень Яныка 20 лет идти.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна