хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Борису Патону - 90

Президент України Віктор Ющенко нагородив главу Національної академії наук країни Бориса Патона орденом Ярослава Мудрого I ступеня.

Відповідний указ підписаний 27 листопада, повідомляє прес-служба президента.

Патон нагороджений "за багаторічне невтомне служіння вітчизняній науці, видатний особистий внесок в зміцнення наукового і економічного потенціалу України.

Патон першим удостоєний вищої нагороди незалежної України - Героя України. За часів СРСР був двічі утостоєний звання Героя соціалістичної праці.

Напередодні президент Росії Дмитро Медведєв підписав указ про нагородження Патона орденом "За заслуги перед Вітчизною" I ступеня.

А президент України Віктор Ющенко привітав президента Національної академії наук Бориса Патона з 90-річним ювілеєм.

Президент відзначив, що Україна пишається Національною академією наук, яка під керівництвом Патона "перетворилася на один з провідних наукових центрів Східної Європи, яка має заслужений авторитет у всьому світі".

Ющенко побажав Патону здоров'я, щастя, довголіття, невичерпного натхнення і нових звершень в ім'я Батьківщини.

За словами Медведєва, високої пошани заслуговує багаторічна діяльність Патона як "беззмінний президент Міжнародної асоціації академій наук, спрямована на зміцнення традицій міжнародної науково-освітньої співпраці, а також на збереження і розширення наукових і гуманітарних контактів між Росією і Україною".

До відома, Борис Патон народився 27 листопада 1918 року. Він очолює Академію наук України з 1962 року. Патон відомий як дослідник в області металургії і технології металів. Він автор понад 1 тис наукових публікацій і понад 400 винаходів. Крім того Борис Патон входить до списку 100 видатних українців.

20

Коментарі

Гість: B@rseG71

127.11.08, 14:44

вот такими людьми можно гордиться

    227.11.08, 14:47

    Реально выдающиеся люди живут в Днепропетровске,я горд что наш город светится своими умами.......

      Гість: acab88

      327.11.08, 14:54

      наконец-то достойного человека наградили,а не всякое политически удобное мудачьё

        427.11.08, 15:00

        Вот кого надо награждать и гордиться. А не всякими сомнительными личностями. Человек созидал всю жизнь, а не занимался политическими дрязгами.
        Ющенко на его фоне - даже не мальчик, а штанишки от мальчика.

          527.11.08, 15:12Відповідь на 3 від Гість: acab88

          согласен, а то бабка параска - герой украины

            Гість: Тираъ

            627.11.08, 15:14

            Борису Патону - гіп-гіп, ура!

              Гість: Тираъ

              727.11.08, 15:15Відповідь на 4 від CKB

                827.11.08, 15:16Відповідь на 6 від Гість: Тираъ

                Борису Патону - гіп-гіп, ура! (тобто слайд-шоу із бокальчиків)

                  Гість: Тираъ

                  927.11.08, 15:18Відповідь на 8 від TatianaR

                  Таню, а треба ж слайд-фільм(в мене - фільм )
                  на цю тему зробити. Фоток набрати - тільки в мене немає. Може - знайдеш?
                  Шо, не сподобалась я тарасу?

                    1027.11.08, 15:26

                    такие люди- гордость Украины!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна