хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Мобільний зв'язок "маленького українця"

У мене чотири мобільних телефони.

У всіх них виставлене меню українською мовою. SMS я пишу українською мовою і говорю по ним, переважно, українською мовою.

А вам слабо бути як я чи бути кращим від мене?

ТТ.
14

Коментарі

анонім

128.10.08, 16:10

а нащо тобі аж чотири мобілки? тут я пас

    анонім

    228.10.08, 16:11

    пилять, нашол чем хвастать, ты б ещё украинским трусами с трезубом на жёпе хвастался и что в душе ты по утрам гимн поёшь

      328.10.08, 16:30

      А шо значит лучше.. китайский язык вставить шоле..

        428.10.08, 16:33Відповідь на 3 від Хармс

        А шо значит лучше.. китайский язык вставить шоле..а лутше эта пять мабилак!

          528.10.08, 16:35Відповідь на 4 від ёlkа

          А шо значит лучше.. китайский язык вставить шоле..а лутше эта пять мабилак!У меня всего два уха.. зачем мне пять..

            628.10.08, 16:40

            я на всіх своїх телефонах писав смс українською, навіть на тих, що навіть російської в меню немали. в мене соні-еріксон на ньому українська, на юані пошта в мене українська. Українська найкраща і назавжди! а бути кращим від тебе неможна, бо всі українці найкращі, а я і є українець.

              728.10.08, 16:42Відповідь на 5 від Хармс

              а если пальци врастапырку можна на каждый па мабиле преципить

                828.10.08, 16:46

                а у меня одна мобилка, и разговариваю я по ней в большинстве случаев на русском, и смс пишу на русском, при этом мне все-равно на каком языке говорит мой собеседник, если его язык будет мне не понятен, то я и не буду разговаривать. Лозунгами и по детсадовски "а вам слабо?" меня не возмешь лучше бы что-нить по этому поводу рассказал http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_ 1?id=&pf3511=33585 "Проект Закону про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України" и провел бы параллели про демократию, о которой так воспевают на всех углах от Львова до Донецка

                  928.10.08, 16:47

                  Я тільки двома обхожусь - всюди українська від а до я. А ось компютер (Віндовс) на українській якось непривично, погано переклали суки, тому російська там.

                    анонім

                    1028.10.08, 16:57

                    мне слабо, понимать понимаю украинский язык, а говорить не удобно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна