хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Тіна кароль зняла кліп в карпатах

Тіна Кароль знялася в новому кліпі «Здатися ти завжди встигнеш». 

2

Коментарі

Гість: Dalia

113.11.15, 23:44

Для кого вона зняла цей кліп?На фоні наших чарівних Карпат - пісня ні про що,
ще й на москальській мові. В Карпатах живуть гуцули в своїх казково-прекрасних
будиночках, а там вліпили, якісь розвалюки і кацапські пики. Жах якись.

    214.11.15, 00:30Відповідь на 1 від Гість: Dalia

    Для кого вона зняла цей кліп?На фоні наших чарівних Карпат - пісня ні про що,
    ще й на москальській мові. В Карпатах живуть гуцули в своїх казково-прекрасних
    будиночках, а там вліпили, якісь розвалюки і кацапські пики. Жах якись.
    ужоснах...

    а ви вкурсі, що наш великій Тарас, теж писав багато своїх творів москальскою мовою?

      Гість: Dalia

      314.11.15, 00:49Відповідь на 2 від Хайдер

      Так, Тарас написав декілька творів москальською.Це повісті "Художник","Музикант",
      "Наймичка","Варнак","Княгиня".ВІн тривалий час жив у московії, але описував життя
      українців.
      Відносно кліпа.Ви дивились цей кліп? Знімали в Карпатах, а таке враження, що на Уралі.
      Це мабуть так задумано: і вашим, і нашим.В україських співаків немає грошей на кліпи,
      тому так виходить.

        414.11.15, 00:59Відповідь на 3 від Гість: Dalia

        Я не смотрел. Но Урал - красивые горы и казачий край. Карпаты я тоже люблю. Не один поход там прошел, все хребты исходил.

        Тарас, кстати, не "декілька творів" накрапал, а вся его проза на русском. Только стихи на украинском. И не даром ему памятники ставят по всему мордору.

        http://tsdea.archives.gov.ua/img/shevchenko200/pamyat/svit/svit%2016.jpg

          Гість: Dalia

          514.11.15, 01:15Відповідь на 4 від Хайдер

          Щось ваша ссилка в мене не включається.
          Карпати я теж добре знаю.
          Взагалі, мене по світу скрізь носило, але, якби запитали де я хочу жити,
          я б вибрала або Хуст, або Вижницю.На жаль, багато не від мене залежить,
          а то б я й завтра туди двинула.Київ , уже не той Київ.

            614.11.15, 01:27Відповідь на 5 від Гість: Dalia

            Щось ваша ссилка в мене не включається.
            Карпати я теж добре знаю.
            Взагалі, мене по світу скрізь носило, але, якби запитали де я хочу жити,
            я б вибрала або Хуст, або Вижницю.На жаль, багато не від мене залежить,
            а то б я й завтра туди двинула.Київ , уже не той Київ.
            Страннно... проверил ссылку, картинка открывается. Там Шевченко на фоне Московского Университета....

            Я бы не смог жить много лет в одном месте...

              Гість: __ vs

              714.11.15, 06:10Відповідь на 1 від Гість: Dalia

              Для кого вона зняла цей кліп?На фоні наших чарівних Карпат - пісня ні про що,
              ще й на москальській мові. В Карпатах живуть гуцули в своїх казково-прекрасних
              будиночках, а там вліпили, якісь розвалюки і кацапські пики. Жах якись.
              вы просто не были в Карпатах.. ну или были в одном месте где как вы пишете -" казково-прекрасних
              будиночках" а это далеко нетак!!!

                Гість: __ vs

                814.11.15, 06:12Відповідь на 1 від Гість: Dalia

                я конечно Клип не видел но гуцульщину объездил всю . .

                  Гість: Dalia

                  914.11.15, 14:31Відповідь на 8 від Гість: __ vs

                  я конечно Клип не видел но гуцульщину объездил всю . .Так подивіться кліп.
                  Я теж була в Карпатах: і в Закарпатті,і на Буковині.
                  На Буковині є цілі села румунські, там вони своєобразні, але таких
                  розвалюх, як у кліпі я не бачила.

                    Гість: __ vs

                    1014.11.15, 15:30Відповідь на 9 від Гість: Dalia

                    извини, я конечно не хочу сказать что ты не права, там есть и красивые домишки, но есть и нищета и её много ...
                    и Карпаты не такие уж и чарiвнi , потому что их вырубуют нещадно гуцулы , а если сравнить с румынскими Карпатами, так там всЁ зелено, всЁ в смереках, а у нас не так, всЁ зелено уже!!
                    и гуцулы они не такие уж и украинцы.. там москальщиной попахивает, женщины в Италии, мужчины в Москве на зароботках, остальные лесом промышляют, так и живут.. ну немного туризма, но это мелочи ю.ю..