хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Москаль керує Закарпаттям!

Президент провів зустріч з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем

06 Листопада 2015 - 16:15

Президент провів зустріч з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем

Президент Петро Порошенко провів зустріч з головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем.

Геннадій Москаль повідомив Главі держави, що по завершенні відпустки має намір повернутися до роботи на посаді. «З понеділка, після завершення відпустки, я повертаюся до роботи», – сказав голова ОДА.

Президент дав позитивну оцінку роботі Г.Москаля на посаді. «У цілому я задоволений тими тенденціями і змінами, які зараз ми спостерігаємо на Закарпатті», – сказав він, відзначивши ситуацію на митниці, боротьбу з контрабандою тютюнових виробів, наркотичних засобів.

«Закарпаття і закарпатці відчули, що в області з'явився рішучий керівник, який робить серйозні зусилля для подолання корупції і наведення ладу», – констатував Петро Порошенко.

Говорячи про підсумки місцевих виборів, Глава держави звернув увагу на необхідність формування демократичної коаліції. «Треба забезпечити стабільність і єдність краю, всіх, хто живе на Закарпатті. Цілком покладаюся на вас, ви маєте повну довіру Президента», – сказав Петро Порошенко.

Голова ОДА подякував Президенту за високу оцінку праці всієї облдержадміністрації і запевнив у подальшій роботі задля поліпшення ситуації у краї. «Незважаючи на ту складну ситуацію, яка є з дорогами і підготовкою до зими, – ми з цією ситуацією впораємося. Завдяки вашій підтримці, Закарпаття буде рухатися вперед», – сказав Г.Москаль.

Він також поінформував Главу держави про ситуацію в області. За його словами, за час його роботи було відновлено вертикаль влади, припинено контрабанду цигарок, спирту. Крім того, зазначив голова ОДА, триває боротьба із незаконною вирубкою лісу. «Це вже люди відчувають», – наголосив голова ОДА.

Окрему увагу Геннадій Москаль зверну на питання припинення роботи підпільних нафтопереробних підприємств, які постачали фальсифікований бензин на всю Україну

http://www.president.gov.ua/news/prezident-proviv-zustrich-z-golovoyu-zakarpatskoyi-oda-genna-36263

1

Коментарі

18.11.15, 18:05

Фанат кунілінгуса шоколадних яєчок молиться не за Україну, а за шоколадні яйця

    28.11.15, 19:13

    Видно пана по халявах

      39.11.15, 10:27

      по тематикі його заміток це видно одразу.... гарно петі сраку велизуєЄдине, що жидяра Москаль зробив на Луганщині = ПЕРЕСПРИДІЛИВ ГРОШОВІ ПОТОКИ з "контрабасу" - і ЗЛИВ ЇХ В ЄДИНИЙ ПОТІК - на Київ!
      Ну й заодно - ЗНИЧТОЖИВ ті добровольчі батальоні, хто ЗАВАЖАВ ЙОМУ робити свою Чорну Справу!
      На своїй ПЕРШІЙ Прес-Конференції у Закарпатті він сказав:
      "Ну и ГДЕ сечас эти сраные батальоны? - половину я РАЗОГНАЛ - а вторая половина СИДИТ ПО СИЗО!"!
      ---
      Це ж саме чекає і Закарпаття!
      НЕЛЕГАЛЬНІ постачальники "паленого" бензина, ліса, та добувальникі бурштина - стануть постачать все ЛЕГАЛЬНО - на користь київській Жидо-Владі! - і всім стане ДОБРЕ!

        49.11.15, 12:06

        тому в інет запускають тролів, як цей автор, щоб співали дифирамби корупційній бандіКолись може це ДІЙДЕ до нього...
        Є ТРИ категорії різновидів людей:
        1 – 3% = Ті, хто БАЧИТЬ СУТЬ (Свідомі, Відаючі).
        2 – 30% = Ті, хто Починають Бачити – коли їм ПОКАЗУЮТЬ
        3 - Ті, хто ВЗАГАЛІ НЕ ЗДАТНІ БАЧИТИ...
        \Леонардо Да Вінчі\
        - + моє доповнення –
        Є й категорія-4 – найстрашніша! – це ті, що ВСЕ БАЧАТЬ і ЗНАЮТЬ –
        але МОВЧАТЬ і сором'язливо відводять Замилені Долларами Очі
        ---
        Автор!!!
        Ти до відносиш себе до Категорії-3, чи до Категорії-4???
        Бо на ПЕРШІ ДВІ ти явно НЕ тягнеш...