хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Є політична воля президента проти корупції!

Немає недоторканних у владі і не може бути, - Президент

12 Серпня 2015

Немає недоторканних у владі і не може бути, - Президент

Президент України прийняв рішення про відсторонення від займаної посади на час проведення слідчих дій голови Бобровицької районної державної адміністрації в Чернігівський області Миколи Супруна та голови Голопристанської РДА у Херсонській області Олександра Богуненка, яких було затримано правоохоронними органами та висунуто звинувачення в одержанні неправомірної вигоди.

Президент був поінформований про загальний хід операції Генеральної прокуратури України і позитивно оцінив роботу Головного слідчого управління ГПУ з протидії корупції. Петро Порошенко вчергове підкреслив необхідність принципової боротьби з хабарництвом в органах державної влади. «Активна антикорупційна робота ГПУ є підтвердженням нашої чіткої позиції – немає недоторканних при владі і не може бути», - сказав Глава держави.


http://www.president.gov.ua/news/nemaye-nedotorkannih-u-vladi-i-ne-mozhe-buti-prezident-35790

2

Коментарі

113.08.15, 21:39

Ой, як же ж ви любите собі подібних по крові!
Цьом-цьом-цьом, Пєця!
Недоторканних "немає", але недоторканність НЕ ЗНІМАЄ, бо за СВОЮ вболіває.

    214.08.15, 07:00Відповідь на 1 від Alter ego*

    Цей лизун шоколадного ануса від свого любимого заняття не відривається ні удень, ні уночі

      314.08.15, 13:27

      Коли б не оці і ще дехто, я б тут не часто появлявся, Бо маю чим займатись, але коли співтовариство називається "Ми любимо тебе, Україно! і оці як більмо на оці - буду тут і не ступлюся!