хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Брехня ху*ла1 дістала усіх

США хочуть надати докази присутності армії РФ на Донбасі та почути пояснення Путіна
Наталія Світанок 19 квітня 2015, 07:04
 764
США хочуть надати докази присутності армії РФ на Донбасі та почути пояснення Путіна


Міністерство оборони США хоче розвіяти міф Путіна про відсутність російських військ на Сході України та готові представити цьому докази. Разом із тим, США хочуть почути пояснення президента Росії.

Про це заявив заступник міністра оборони США Боб Ворк під час зустрічі з представниками НАТО і американо-європейським командуванням у Німеччині, новину передає «Преса України».

«Президент В. Путін каже неправду росіянам, адже росіяни присутні на Сході України», – наголосив заступник міністра оборони США.

США готові представити президенту РФ докази наявності російських солдатів на Донбасі та почути його пояснення.

«Ми не проти запросити незалежних спостерігачів, щоб оглянути ситуацію з обох сторін конфлікту, і намагаємося залучити до цього місію ОБСЄ. Було б дуже цікаво почути, як Володимир Путін буде пояснювати це, коли будуть чіткі докази, що його люди там присутні», – зазначив Боб Ворк.

Як відомо, президент РФ Володимир Путін продовжує заперечувати всім уже очевидні факти присутності російських військ на Донбасі. Разом із тим він переконує у цьому і громадян Росії, зауважуючи, що на Донбасі можуть бути тільки російські «добровольці».

Читайте також:

12

Коментарі

119.04.15, 10:11

Ну, ясно, накупили собі добровольці в російських супермаркетах різного бронезалізяччя, та й поїхали у відпустку, а ми їх так не гостинно зустріли... Наші вже зрозуміли свою помилку, всю противідпустникову зброю вже вивезли, тепер слід вибачитись...

    219.04.15, 15:58

    Путін діє за відомим рос. висловом; Ссы в глаза, будет божья роса"
    Так він і зассав очі ОБСЄ, особливо жертві російських ґвалтувань Ангелі Меркель

      320.04.15, 08:00

      ***США **ХОЧУТЬ** надати докази присутності армії РФ на Донбасі ***
      Колись на 60-річному юбілеї наше Високе Начальство "толкало речь" =
      -"От имени Службы Управления Движением Я ХОЧУ поздравить..."
      Юбіляр перебиває "докладчика" = "Ти якщо ХОЧЕШ - по таки ПОЗДРАВЬ!"
      ---
      Тож я хочу сказати ТАК ЖЕ і америкосам:
      "Якщо дійсно ХОЧЕТЕ - то таки НАДАВАЙТЕ свої докази! І хай весь Світ про них знає!!!"
      А то лише СТРАХАЮТЬ ліліПутіна, що щось ХОЧУТЬ..., але не можуть.

        421.04.15, 00:04