Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Путін помер!

 В мережі з’явилася інформація, що путін помер. 

Це повідомлення викликало бурю емоцій у інтернет-народу, і,сподіваюся, кожен із них поніс цю радісну звістку в реал!

 Щодо цього повідомлення у людей побутує багато думок. Багато хто не вірить у таке щастя і каже, що то фейк, інші -  жартують, але загалом,  навіть і не уявляють такої вірогідності . Бо чомусь, на їхню думку,  не може все так просто скінчитися… така звичайна розв’язка не відповідає, так би мовити, драматургічному жанру п’єси – злодій помирає, і всі проблеми зникають, миттєво наступає мир!

Проте в ітнернет- просторі з*являються і пророцтва про те, що путлер помре 12 березня 2015 року. Наприклад, такі як пророцтво ієромонаха Юстина Бойка і т.д. 


Та як би там не було, а мені прийшла думка, якщо він не мертвий, то у нього таки великі проблеми.

Адже з’явилась інформація про бунт його генералів... і можливо, вбивство Немцова також здійснили вони, щоби таки підставити путлера, але звичайно, є вірогідність і того, що він вкотре грається… хоча мені кортить вірити, що якщо умєр – так, умєр!

А що думаєте ви?


22%, 10 голосів

62%, 28 голосів

4%, 2 голоси

2%, 1 голос

7%, 3 голоси

2%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
16

Коментарі

112.03.15, 10:06

Я думаю, що на превеликий жаль, це неправда. А так хотілося б, щоб була правда.

    Гість: Hattabich

    212.03.15, 10:10

    Думаю, що Путін і Порошенко встигнуть ще і на наших поминаннях чарку випити

      Гість: Валерыч

      312.03.15, 10:13

      ашипка вышла - хуйло здохло

        412.03.15, 10:14

        и заживёт сразу-же Украина долгожданной беспечной счастливой и свободной жизнью, даже убивать всех неугодных можно будет безнаказанно, на радость западным кураторам, как же тут не порадоваться

          512.03.15, 10:16Відповідь на 3 від Гість: Валерыч

            612.03.15, 10:20

            всяко помер.... ибо путлер-капут!

              712.03.15, 10:49

              " - Путин не мог умереть!
              - Почему?
              - Потому что это ему не выгодно"
              Утром таких каммов начиталась, что уже не важно умер или гдето теплиться душонка

                812.03.15, 11:00Відповідь на 7 від Манго

                " - Путин не мог умереть!
                - Почему?
                - Потому что это ему не выгодно"
                Утром таких каммов начиталась, что уже не важно умер или гдето теплиться душонка

                  912.03.15, 11:02

                  Ніколи в житті нікому не бажала навіть чогось поганого, але в даному випадку хочу щоб це здійснилось. Крисаку крисячу смерть! Хай Бог нас простить за такі почуття

                    1012.03.15, 11:05Відповідь на 4 від niko dim

                    и заживёт сразу-же Украина долгожданной беспечной счастливой и свободной жизнью, даже убивать всех неугодных можно будет безнаказанно, на радость западным кураторам, как же тут не порадоватьсянеугодных и безнаказанно - это как Немцова?
                    или как при Яныке?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна