хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

У самісіньке "яблучко"

В книжечці Юрія Андруховича "Московіада" трапились слова, які претендують на правдивість:
"Свого часу тебе навчали, що Римська імперія загинула під ударами рабів і колонів. Ця імперія загине під ударами пияків. Колись вони всі вийдуть на Красну площу і, вимагаючи пива, рушать на Кремль. По них стрілятимуть, але кулі відбиватимуться від їхніх проспиртованих непробивних грудей. Вони зметуть усе. Особливо жінки... 
Якщо їм вчасно не наллють пива, то вони рознесуть це місто разом із Луб'янкою та її казематами (тобто Внутрішнє Місто, Місто в місті).
Тому імперії слід було вчасно подбати про своїх пияків. Не воювати з вітряками лібералізмів чи націоналізмів, не полювати на відьму релігійності чи на примару правозахисництва, а єдине – подбати про своїх вірних пияків. Щоб вони завше мали чим залитися. Щоб вони любили своїх потворних жінок. Щоб вони створювали собі подібних дітей. І все.
Але імперія зрадила своїх пияків. І прирекла себе на розпад."

13

Коментарі

18.03.15, 19:45

може й так

    28.03.15, 19:52

    Най би вони усі виздихали

      38.03.15, 21:02

      Так і я про цеж

        49.03.15, 09:37

        Когда-то и Гитлер именно ПРО ЭТО говорил!
        На вопрос, ЧТО ДЕЛАТЬ С ЗАХВАЧЕННЫМИ ЗЕМЛЯМИ - он ответил:
        -"А НИЧЕГО!!! - только ВОДКА и СИГАРЕТЫ без ограничений! - и через пару десятков лет ОНИ САМИ ВЫМРУТ!"

          59.03.15, 11:34Відповідь на 1 від Hudson Hawk

          може й такТа нічого подібного!
          Імперія дбає про пальне для своїх симпатиків.
          Навіть на тлі санкцій і зубожіння знизила ціну на горілку!
          А як введе необмежений доступ до наркотиків, взагалі стане непереможною!
          ... На деякий час...

            69.03.15, 11:46Відповідь на 5 від Кривовус

            ну пусть бухают

              79.03.15, 16:35Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              ну пусть бухаютА ото ж...
              На "здоров"я"!

                89.03.15, 18:05Відповідь на 7 від Кривовус

                вои й так не просихають