хочу сюди!
 

Ірина

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 48-56 років

Медична «допомога» у Полтаві: «сімейні» лікарі



Полтавці відвідують поліклініки не від солодкого життя, а від того, що погіршується стан їхнього здоров’я. Розглянемо зараз на одному прикладі, як працює у Полтаві система сімейної медицини.

Приходить хвора людина до поліклініки.  Перше з чого вона повинна почати, це відвідати реєстратуру. У реєстратурі їй дадуть направлення до сімейного лікаря.

Відвідавши сімейного лікаря, хворий отримує від нього направлення пройти медичне обстеження (здати аналізи, пройти УЗІ, рентген і т.і.). Звісно, за один день зробити цього всього не можливо. І це не враховуючи того, що, практично, до кожного кабінету немалі черги.

Здавши аналізи, пройшовши призначені обстеження, хворий має повернутися з результатами до сімейного лікаря.

І тут починається незрозумілий «футбол»…

Хворий знову приходить до реєстратури, щоб потрапити на прийом до «сімейного» (підкреслюю – сімейного) лікаря. В реєстратурі йому дають направлення до сімейного лікаря, але УВАГА не до того, що він був першого разу на прийомі, а до того, який веде прийом на той момент.

Потрапивши на прийом до другого «сімейного» лікаря, хворий вимушений з самого початку розповісти, що в нього болить, що йому наказав зробити попередній «сімейний» лікар і слухати поради того другого «сімейного» лікаря, до якого він потрапив на прийом цього разу.

Історія може повторюватися до безкінечності, якщо другий «сімейний» лікар направить щось робити і принести результати обстежень. Адже, так тоді хворий може знову потрапити до нового «сімейного» лікаря – третього, четвертого, п’ятого.

Все було б нічого, якщо не враховувати, що кожна хвороба розвивається з часом і що кожен «сімейний» лікар може поставити різний діагноз.

Я думаю, що навіть діти вже розуміють, до чого призводить втрата часу, або неправильне визначення діагнозу!

Ті лікарі, які зараз називаються «сімейними» раніше називалися «дільничними». Так от тоді вони були закріплені за дільницями. А це означало, що хворий потраплятиме на прийом до одного і того лікаря. І це не залежало від кількості відвідувань. Виникає запитання, чому зараз не можна так зробити і чому зараз вони називаються «сімейними»?..

Інтернет-енциклопедія Wikipedia дає таку трактовку: "Сімейний лікар (в Україні — лікар загальної практики — сімейної медицини) — лікар, який отримав спеціалізовану багатопрофільну підготовку з надання первинної медико-санітарної допомоги членам родини будь-якого віку та статі".

Про яку родину може йти мова, якщо один член родини обслуговується різними "сімейними" лікарями?..

(далі буде…)
11

Коментарі

114.02.15, 13:23

бібліотека виживання - без лікарів і ядохімії-лікарств!!!
www.bogdan.lg.ua/arhiv.html = книги, статті, замітки...
*** особливо рекомендую ***
- 2 книги знаменитого педіатра сша мендельсона
"исповель еретика от медицины", и "как вырастить здорового ребенка воппреки врачам?!" + статьи: "питание ребенка", "сумерки современной медицины", "тикающая бомба прививок против болезней".
- 2 книги а. коток = "беспощадная иммунизация – правда о прививках" и "прививки в вопросах и ответах - для думающих родителей"
- луи броуэр "фармацевтическая и продовольственная мафия"

*** і ще багато чого цікавого, чого ніхто з "лікарів" вам ніколи не розкаже!!!

    214.02.15, 14:55Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    так от. участковий і є сімейний...
    додався малий нюанс а він ще і дитячий лікар
    я захворів ..з грипом ..чекаю на прийом..
    а тут приходять мами з малечею в пелюшках...
    в заразник ..ось так дбаємо про здороя нації
    говоримо хворійте на здоровя

      314.02.15, 16:41

      ага, щасс. підвищився тиск. в теорії 1 день на прийом до лікаря, на 2 години відпросився на роботі здавати аналізи. на пів дня відпросився знов до лікаря, щоб виписав ліки. ну-ну. на практиці ледь в тиждень уклався. та то ще й дільничого похерив, пішов зразу то кардіолога. результат мінус 800-1000 гривень зарплати. мовчу вже про ліки

        414.02.15, 19:06Відповідь на 2 від зашморг

        так от. участковий і є сімейний...
        додався малий нюанс а він ще і дитячий лікар
        я захворів ..з грипом ..чекаю на прийом..
        а тут приходять мами з малечею в пелюшках...
        в заразник ..ось так дбаємо про здороя нації
        говоримо хворійте на здоровя
        Якби у лікарнях ВИЗДОРОВЛЮВАЛИ - ъх би називали "ОЗДОРОВІТЕЛЯМИ"
        А раз назвали БОЛЬНИЦЯМИ - = тож ХВОРІЙТЕ на здоров'я!

          514.02.15, 19:12Відповідь на 3 від vilga

          ага, щасс. підвищився тиск. в теорії 1 день на прийом до лікаря, на 2 години відпросився на роботі здавати аналізи. на пів дня відпросився знов до лікаря, щоб виписав ліки. ну-ну. на практиці ледь в тиждень уклався. та то ще й дільничого похерив, пішов зразу то кардіолога. результат мінус 800-1000 гривень зарплати. мовчу вже про лікиКраще ЗНАТИ про те, що у комм-1 - ніж відносити "бізнесменам-на-болячках" ДУРНІ ГРОШІ

            614.02.15, 20:49

            висновок!!!
            меньше ходити по лікарях и самостійно дбати про своє і рідних здоров"я.
            Вікіпедія , як консультант !