Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Крим на зв"язку

Спілкувалася телефоном з родичами з Євпаторії. Кажуть, більше половини населення зустрічали Новий рік по українському часу. А виступ Порошенка переглядали на Ютубі по три рази і плакали. Навіть закостянілі ватнікі (там їх називають фуфаєчнікі) починають прозрівати.
А брат мій троюрідний в Севастополі як молився на х*ла, так і продовжує. Мати з Дніпропетровщини раніше йому передавала поїздами посилки з салом та м"ясом (чувачку 50 рочків, вже онуків має, а від матері допомогу бере). Тепер поїздів нема. Цікаво, змінить думку чи ні?
36

Коментарі

11.01.15, 21:48

"Кажуть, більше половини населення зустрічали Новий рік по українському часу." А ще кажуть, що друга половина населення в цей же час активно "СТУЧАЛА" на першу.

    21.01.15, 21:48

    так и помре идиотом

      31.01.15, 21:49

      не не змінить

        41.01.15, 21:49Відповідь на 2 від Tatosha

        так и помре идиотомкажи за кого проголосувала

          51.01.15, 21:50Відповідь на 1 від Вы не Я

          "Кажуть, більше половини населення зустрічали Новий рік по українському часу." А ще кажуть, що друга половина населення в цей же час активно "СТУЧАЛА" на першу.так це само собою

            61.01.15, 21:56

            у мене хороший друг живе в евпатории я кожен рик ихав туда вин працював на параолимпийской базе сушкевича . та каже якось все посирило. каже я вернувся в 70 роки .. вин старший за мене .

              71.01.15, 21:56Відповідь на 4 від ЛУКАВИЙ

              так и помре идиотомкажи за кого проголосувалашо ты пристал за порошекно я не голосовала

                81.01.15, 21:57Відповідь на 6 від garik134

                у мене хороший друг живе в евпатории я кожен рик ихав туда вин працював на параолимпийской базе сушкевича . та каже якось все посирило. каже я вернувся в 70 роки .. вин старший за мене .мені сестра каже, раніше ми жили на курорті, а тепер на повітряно-військовій базі

                  91.01.15, 21:58Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  у мене хороший друг живе в евпатории я кожен рик ихав туда вин працював на параолимпийской базе сушкевича . та каже якось все посирило. каже я вернувся в 70 роки .. вин старший за мене .мені сестра каже, раніше ми жили на курорті, а тепер на повітряно-військовій базіза шо боролись

                    101.01.15, 21:59Відповідь на 5 від ЛУКАВИЙ

                    "Кажуть, більше половини населення зустрічали Новий рік по українському часу." А ще кажуть, що друга половина населення в цей же час активно "СТУЧАЛА" на першу.так це само собою
                    И что с ними делать?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна