хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Життя в незалежній Україні. Я не згоден з тобою, oleg_kv!

Прочитавши твою замітку "Життя в незалежній Україні", я здивувався. У ній дійсно все виглядає дуже добре і саме по ній можна зробити висновок, що в Україні жити добре. Але у своїй замітці ти не показав жодного негативу, який є в Україні, і який росте щодня.Ти говориш: немає тоталітаризму. А я говорю: натомість є тотальна корумпованість влади, яка руйнує все нормальне, що є в нашій державі.Ти говориш: немає голодоморів, репресії, війн. А я говорю, що в Україні за статистикою зараз вимирає маса людей від хвороб, від аварій на дорогах, від наркоманії і алкоголізму. І за статистикою, вимирає за місяць більше, ніж від участі наших миротворців за всі часи разом взяті.Вимирає село. Проїдь і подивися. І ти побачиш, що у великій кількості сіл доживають старі, а молодь їде шукати кращого життя або закордон, або у міста. А все це тому нинішня влада зовсім не займається розвитком інфраструктури села.А що робиться з культурою, освітою, медициною? Культура гине, бо нікому не потрібна. А в освіті та медицині процвітає хабарництво, яке потім породжує "добрих" фахівців.Чому про все це тобою, шановний друже, не сказано?
20

Коментарі

115.09.08, 08:53

"Чому про все це тобою, шановний друже, не сказано?"

Так смысл жизни Олега какой - пишатися украинским и поносить российское. А тут вдруг окажется, что пишатися можно только мыльными пузырями, да и то от импортного мыла

    215.09.08, 09:22Відповідь на 1 від CKB

    "Чому про все це тобою, шановний друже, не сказано?"

    Так смысл жизни Олега какой - пишатися украинским и поносить российское. А тут вдруг окажется, что пишатися можно только мыльными пузырями, да и то от импортного мыла

      315.09.08, 09:24

      нас никогда не будет устраивать та жизнь, в которой мы живем... там живут лучше, когда -то было лучше... правильно, сейчас много хорошего, но много и плохого

        415.09.08, 10:12

        всё хорошо! нет, многое плохо. и это называется журналистикой? это -аниматорство

          анонім

          515.09.08, 10:14Відповідь на 1 від CKB

          Я ніколи не розказував, як в Росії погано живеться, а такі, як ти, день і ніч поносять все українське і вихваляють іноземне (і чомусь російське у вас найкраще в світі ).

            анонім

            615.09.08, 10:14Відповідь на 4 від фон Терджиман

            хто казав, що все добре?

              715.09.08, 10:25

              Я цілком погоджуюсь із Вами, Тарасе, що в нашому суспільстві, в Україні, багато проблем, які, здається, важко вирішити без державного втручання. Проте мені хочеться сказати щось добре стосовно Олегової заяви... Адже справді, добре те, що наші діти живуть в незалежній державі й не знають, що це таке - жити подвійним життям: коли ти думаєш одне , а, скажімо, в учбовому закладі чи на роботі, чи в якому громадському місці ти говориш, поступаєш так, як того вимагає певна ідеологія...
              А потім п. Олег виступає за позитив... І хоча я також вважаю, що в нашій державі не все досконало, далеко не досконало, та все ж я за позитив...

                анонім

                815.09.08, 10:56

                Тарасе, ну шо ж ти мене геть не розумієш?
                Коли корупція була меншою?
                Коли від хвороб вмирало менше?
                Аварії на дорогах - згодний, ніколи ще було стільки смертей, як і авто на дорогах.
                Наркоманія, алкоголізм, СНІД ... так ці хвороби і починаються з негативу в головах.
                Село вмерло ще в 30-х роках, вірніше його знищили.
                На заробітки раніше виїжджало на багато більше ніж зараз.

                Я не кажу, що все добре, але завжди було ще гірше.

                  915.09.08, 11:07Відповідь на 7 від TatianaR

                  Це - не держава, а пародія на державу. У нас і досі, за 17 років, не з'явилося повноцінного Гербу, демаркованих кордонів.

                  Відносно "свободи слова". Раніше за це саджали до в'язниці, або відривали голови. А тепер до думок простих людей ніхто не прислухається взагалі.

                  У чому позитив? У тому, що голова адміністрації отримує в місяць зарплатні 15.000 грн., а простий бібліотекар - 700 грн.? Наведіть, мені аргументований приклад позитиву, щоб я заспокоївся.

                    1015.09.08, 11:15Відповідь на 8 від анонім

                    Олеже, корупція, кількість хвороб і т. і. були меншими. Зараз вони прогресують і їх ніхто не зупиняє. А мала б зупиняти державна машина.
                    Насправді, село почало вимирати тільки на початку 90-х років.
                    Я брав активну участь у розвалі СССР, мріючи про нормальну незалежну країну, а отримав філію КПSS, яка примножує всі ті негативні явища, що існували в СССР.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна