хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

А фейса їй варто натовкти

У Києві журналісти дали по голові кореспондентці LifeNews
Денис Марценко 26 листопада 2014, 20:20
 1046  2
У Києві журналісти дали по голові кореспондентці LifeNews

У Києві під час зйомок протестів під національним палацом «Україна», де мав відбутися концерт співачки Ані Лорак, постраждала кореспондентка російського пропагандистського каналу Lifenews Євгенія Змановська. За її словами, їй у обличчя пирснули перцевим балончиком і кілька разів вдарили по голові українські журналісти.

Новину передає Преса України.

Під палацом «Україна» зібралася величезна юрба футбольних ультрас, які криками «ганьба» висловлювали своє незадоволення тим, що Ані Лорак продовжує виступати в Росії.

Російську журналістку, яка була на місці події, за її словами, «побили», а на сайті каналу навіть додали, що її «закидали яйцями і петардами».

- Не можу відкрити очі, дуже пече, мені бризнули перцевим балончиком в обличчя. Голова крутиться, бо били по ній в основному. Били в основному молоді люди, фанати і журналісти, у них були камери і мікрофони. Вони штовхали, ображали нас, вимагали, щоб ми виїхали з території України, - повідомила Змановська.

Тим не менше, чомусь відео з місця події, тобто моменту, коли її «били», Змановська так і не показала.

Нагадаємо, українські ультрас мають намір зірвати концерт прокремлівської співачки Ані Лорак, який заплановано провести сьогодні, 26 листопада, о 19: 00 в Києві.

13

Коментарі

126.11.14, 23:22

Правілльно!
Нехай тепер своєму турку співає!

    Гість: Vivyenn dura

    227.11.14, 07:31

    заголовок правильный

      327.11.14, 08:04

      ***ультрас мають намір зірвати концерт прокремлівської співачки Ані Лорак, який заплановано провести сьогодні, 26 листопада***
      То що, ЗІРВАЛИ концерт продажної шлюшки???

        Гість: Man-O-War

        427.11.14, 09:05

        Пирснули спреєм? Ну не штрикнули-ж ножем. Немає на що скаржитись. (А дарма не штрикнули.)

          527.11.14, 19:26

          Нехай ця с*ка згадає, як вона з мікрофоном і камерою допитувала Ірму Крат в Донецькому СБУ.

            627.11.14, 22:43

            мало дали.

              728.11.14, 11:28

              Що ця сучара вчора розказувала на RTR, ну це просто пиздець якийсь.