хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Українська генпрокуратура найоперативніша

Богатирьову оголосили в розшук і арештували її майно

Генеральна прокуратура України оголосила в розшук колишнього віце-прем’єр-міністра - міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, а також заарештувала її майно.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«21 жовтня 2014 року її оголошено у розшук постановою слідчого Генеральної прокуратури, а 23 жовтня судом надано дозвіл на затримання вказаної особи та доставлення до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Цього ж дня суд виніс постанову про накладення арешту на майно екс-міністра та її чоловіка, а саме: 3 квартири в м. Києві, апартаменти в м. Ялта і 3 будинки в с. Підгірці Обухівського району Київської області», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Курченко: Мій бізнес в Україні працює, жодних кримінальних справ немає

У Генпрокуратурі інформують, що під час досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом розтрати та заволодіння коштами державного бюджету в особливо великих розмірах службовими особами Міністерства охорони здоров’я України вдалося встановити, що Богатирьова привласнила більше 6 млн грн. При цьому вона діяла умисно, за змовою з групою осіб.

Колишньому міністру охорони здоров'я винесено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Зараз ГПУ вживає заходів щодо притягнення до відповідальності співучасників Богатирьової.

10

Коментарі

124.10.14, 10:14

Ярема починає "шукати" викиднів із гнізда межигірського козляри тільки після того як вони надійно осіли у кацапстані

    224.10.14, 10:15

      324.10.14, 12:18Відповідь на 1 від Характерник+

      Ярема починає "шукати" викиднів із гнізда межигірського козляри тільки після того як вони надійно осіли у кацапстаніЧого так рано, всього через півроку???Хоч би рік, хірої, зачекали!

        Гість: _bogdashka22

        424.10.14, 12:31

        Особенно забавно все это читать на фоне подробностей триумфальных успехов ее сменщика...

          524.10.14, 12:32

          Оперативність компанії "Ярема і подєльніки" - просто вражає!

            624.10.14, 18:04Відповідь на 5 від Мольфар

            Влучне зауваження

              726.10.14, 11:22Відповідь на 5 від Мольфар