хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Про хороше (від Чепиноги)

Мене сьогодні кілька разів попросили в “лічку” написати про щось хороше, на фоні тривожних новин… Часто буває так, що про хороше писати не хочеться, коли у стрічці лише новості-хреновості… Але, хороше є завжди, буквально поряд з нами, треба тільки його помічати…

Наприклад, у мене живе кіт в будинку в під’їзді. Беспризорнік… Такий, - самий обичний, сіро-біло-ніякий… Бандіткуватий. Він нічий. Але живе у консьєржок… Його там годують всякою їдою жильці будинку, а вдень він просто гуляє, або сидить і дивиться як паркуються машини в дворі… Іногда його беруть в гості мешканці будинку “напрокат”. Раз він даже у мене ночував. З’їв упаковку сосісьок, уважно подивився новості на “плюсах” і посрав в вазон з квітами… При цьому, вирив сначала у вазоні яму і витяг квіти додолу, а потом старатєльно закопав. В общим, чемний кіт. Він поніма, що вазон – то для туалєту, а квіти хай ростуть надворі… Так буде правильно…

На стіні будинку висить список жителів з заборгованістю за квартплату. Як правило, чим більша квартира, - тим більша заборгованість. Ну то не важно в даному випадку… Я роздрукував і повісив поряд текст під заголовком “Хто ні разу не годував нашого кота”… А далі указав номера квартир. Навмання… Цей список зачепив за живе значно більше, ніж список боржників. На оголошенні стали писать всякі репліки, тіпа “Ми годували, і не раз, виключіть, пліз, зі списку 220 квартиру”… Або “Ще не годувала квартира така-то і така-то, добавте їх у список, вони жадні”…

А недавно кіт внізапно пропав. Оказалось, його усиновили мешканці будинку. Тепер у його є квартіра своя, регулярне калорійне пітаніє і круг лічної сім’ї… Він тепер виходить з квартіри тільки гулять. І так само дивиться, як паркуються машини… Став дуже гордий… Кажу йому недавно: “Прівєт!”..А воно одвернулося і мовчить… Мовляв, мені сказали, шо з незнакомими на вулиці нельзя вступать в разговор, це опасно…

А ще в мене в домі живе жінка тіпа “я персона VIP-VIP”… В неї, як і у кожної “жінки VIP”, є собака породи йоркширський тер’єр, размєром з пачку сігарєт… У йорка є куртка “Гуччі”, прічоска і укладка, плащ, мєхова шуба, набор нашийників від “Hermes” і кросовки на случай доща… В общим, полуолігарх, як і вся сім’я його… Вони живуть десь за містом, але часто ночують в квартирі… А минулої зими, під час сильного снігопаду, до йорка і його господарки, що гуляли в дворі, підійшла якась дворняга. Страшна та нечесена. Вона була брудна і обіжена жизню, а також хромала на одну лапу… Видно, що вся ця собача жизнь її давно достала в доску… І ця господарка йорка, яка їздить за інгредієнтами для смузі виключно на “Бентлі”, забрала дворову собаку додому… Тепер і у неї є шуба, плащ, набор нашийників, куртка “Прада” і паріхмахер… Воно їй (собаці), конєшно, все це не нужне, бо сильно мішає бігать по двору… Але – хай буде… Хоч якісь лічні вешчі, так сказать…

Під час Майдану собаки ходили гулять на вулицю в жовтоблакитних стрічках… Я їхав з роботи і сказав їм “Слава Україні, собаки!”, а вони лягли на спину с целью шоб я почесав їм животи… А потом побігли їсти свіжий сніг… Словом, не все так погано у нашому домі, якщо придивиться…




9

Коментарі

128.08.14, 18:55

з незнакомими на вулиці нельзя вступать в разговор, це опасно…

    Гість: paleogod

    228.08.14, 19:30

    еххх...десь жеш сущиствує така сабача жисть...

      328.08.14, 20:15



        428.08.14, 21:59Відповідь на 3 від Cosmopolit