хочу сюди!
 

Юлия

45 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 36-45 років

В Україні відбувся заколот. Бандити оголосили народу війну

 

10-11 січня вночі в Києві знову відбулося звіряче побиття людей “Беркутом”. Після того, що сталося, треба негайно назвати прізвища людей, винних у пролитті крові, а Захарченко повинен негайно піти у відставку. Якщо він відмовиться це зробити, то поставить себе поза законом.

 

Якщо якась банда застосовує проти українського народу такі методи, то українці мають право давати відсіч. Тоді вони повинні відкрити полювання на цих персон. Потрібно починати давати адекватну відповідь. Якщо якісь бандити починають робити так речі, треба відповідати їм тим самим. Якщо ж вони застосують проти мирних українців зброю, то українці можуть так само застосувати зброю проти офіцерів, які віддаватимуть такі незаконні, злочинні накази.
Сьогодні треба проголосити народну національну війну всім бандитам, в тому числі і тим, які носять міліцейську форму. Після того, що сталося 10 і 11 січня, можна говорити, що в Україні відбувся комуністично-кадебістський бандитський заколот. У нас більше немає “Беркуту” і міліції, у нас немає міністра внутрішніх справ. У нас цей підрозід захоплений бандитськими формуваннями, якими особисто керує рецедивіст Янукович.

 

Oleh Soskin

20

Коментарі

111.01.14, 15:55

ЯКЕ в біса "якщо"? ВЖЕ з 30 листопада минулого року людей, ДІВТЕЙ ВБИВАЮТЬ!!! а ви все, як мантру пишете:"ЯКЩО".

    211.01.14, 15:58

    Висновок сподобався. Але ні плану дій, ні виходу з біди не вказано.(Як завжди).

      312.01.14, 03:20

      эта банда убивала людей и на похоронах нашего патриарха. вы что - забыли, блядь, что они все - преступники?!!

        412.01.14, 13:37Відповідь на 2 від Alter ego*

        Висновок сподобався. Але ні плану дій, ні виходу з біди не вказано.(Як завжди).може краще співати з Русланою? вона там щось про провокаторів писала. треба й надалі соплі жувати.

          512.01.14, 13:38

          то російський спецназ , а не беркутдавай факти.

            Гість: ТарасЧупринка

            612.01.14, 14:17

            Сволочам смерть сволотна

              Гість: Dalia

              712.01.14, 14:45

              Так. Зніманням касок з бандитів - нічого не доб"ємось.
              Бандитів потрібно знищувати.

                Гість: SСHUTZE

                812.01.14, 15:50Відповідь на 1 від Alter ego*

                ЯКЕ в біса "якщо"? ВЖЕ з 30 листопада минулого року людей, ДІВТЕЙ ВБИВАЮТЬ!!! а ви все, як мантру пишете:"ЯКЩО".вони будуть це робити і далі якщо всі будуть

                  912.01.14, 20:03

                  то російський спецназ , а не беркутдавай факти.http://blog.i.ua/community/662/1336869/а я думав ти жида якогось знайдешь. більше такого нікому не показуй, можуть не зрозуміти. я можу тобі пояснити, чому ти не правий, та це довго. по-перше мені треба факти, а не твої припущення чи розміркування. факт - на фото мертва людина, пов*язана з іншими речами. якщо буде фото живого беркутівця і інфа, що він москаль - я не заперечуватиму. тому що я можу тобі ось це надіслати: http://photo.i.ua/user/2741333/382388/11231702/ і сказати, що він працює на Вермахт

                    1013.01.14, 09:06

                    Я хочу, щоб ти перестав займатися гаданням на гущі кави. Ось фото: http://photo.i.ua/user/2741333/287295/9479041/ Підозрюю, що це сенбернар, якій хворів у дитинстві. Документа немає, тому вір на слово, як саме ти пропонуєш мені.
                    Для політичної дестабілізації нікого направляти не треба. Вони давно тут. Багато з щирими українськими прізвищами. За бочку варенья и корзину печенья, за тушенку і просто от не хер делать. А щоб казати про речі, які можуть викликати не лише резонанс тут, а й в усьому світі, потрібні докази, а не підозри. Це зрозуміло? Я сам багато чого думаю...