хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Бімба для Ахмєтова та Фірташа від Азірова

Друзі! Ця інформація для вас стане "бімбою"!)) А для Ахметова з Фірташом атомною "бімбою"!!! Максимальний репост, будь-ласка! Інформацію "розкопав" Андрій Бондаренко, який є Міністром Кабінету Міністрів у тіньовому уряді "Свободи"!
п.6 підпункт 1 Прикінцевих положень проекту закону про Держбюджет на 2014 рік передбачає скасування пункту 197.13 статті 197 Податкового кодексу України, який передбачав звільнення від оподаткування ПДВ операцій із ввезення на митну територію України природного газу. Таким чином до нової "зниженої" ціни на природний газ у 268.5$ за 1000 кубометрів додасться ПДВ в розмірі 20%. Тобто ціна на природний газ складатиме 322,2$ за 1000 кубометрів, а враховуючи, що Янукович з Путіним домовились лише за знижку на I квартал 2014 року і Газпром ймовірно не забажає застосовувати для України понижуючий коефіцієнт. Ціна на газ з урахуванням ПДВ з 1 квітня складе понад 500$ за 1000 кубометрів. Іншими словами, Янукович " кинув" своїх спонсорів обіцянкою знизити ціну на газ для їхніх підприємств!
А Ахметову і всім мешканцям Донбасу Янукович передав додатковий "привіт" не продовживши квотування на імпорт вугілля в Україну (за інформацією Міністра економіки Ігоря Прасолова). Це означає, що підприємства будуть споживати більш дешеве вугілля з-за кордону, зокрема з Росії, замість того, щоб купувати вугілля з шахт Донбасу. Це справжній удар не тільки по олігархам, а насамперед по простим людям з Донецької та Луганської областей, які можуть втратити робочі місця.
31

Коментарі

126.12.13, 12:53

воно то так, але до чого тут ціна з митом до ціни закупівельної? і не важно чи це росія чи хто інший. вам продали по триста а що ви туди ще дорахуєте то ваша проблема

    226.12.13, 14:21

      Гість: SСHUTZE

      326.12.13, 15:09

      Если ето правда то я рад за "абломс :/антимандановцыв;Х

        426.12.13, 15:27Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

        воно то так, але до чого тут ціна з митом до ціни закупівельної? і не важно чи це росія чи хто інший. вам продали по триста а що ви туди ще дорахуєте то ваша проблемаЧитайте уважніше. Передбачено скасування пункту 197.14 статті 197 Податкового кодексу України про звільнення від ПДВ споживачів, тобто їхніх же олігархів.

          526.12.13, 15:29Відповідь на 4 від helsan

          воно то так, але до чого тут ціна з митом до ціни закупівельної? і не важно чи це росія чи хто інший. вам продали по триста а що ви туди ще дорахуєте то ваша проблемаЧитайте уважніше. Передбачено скасування пункту 197.14 статті 197 Податкового кодексу України про звільнення від ПДВ споживачів, тобто їхніх же олігархів.та я то прочитав ! але це вже внутрішні справи і ніякого відношення до закупівельної ціни не має

            626.12.13, 15:30Відповідь на 4 від helsan

            я не підтримую януковича але за точність викладення інформації, фактів і таке інше

              726.12.13, 15:35Відповідь на 6 від ЛУКАВИЙ

              я не підтримую януковича але за точність викладення інформації, фактів і таке іншеІнформація викладена точно в заголовку.
              А це якраз і є внутрішні справи, які, як бачимо, тісно зав'язані на ціні газу.

                826.12.13, 15:45Відповідь на 7 від helsan

                я не підтримую януковича але за точність викладення інформації, фактів і таке іншеІнформація викладена точно в заголовку.
                А це якраз і є внутрішні справи, які, як бачимо, тісно зав'язані на ціні газу.
                та, не так! ціну привязують до ціни яку виставляє кремль
                і створюється враження що ота ціна є ціною закупівельною
                в іншому разі треба розмежувать в статтях ціноутворення

                  926.12.13, 16:47Відповідь на 8 від ЛУКАВИЙ

                  я не підтримую януковича але за точність викладення інформації, фактів і таке іншеІнформація викладена точно в заголовку.
                  А це якраз і є внутрішні справи, які, як бачимо, тісно зав'язані на ціні газу.
                  та, не так! ціну привязують до ціни яку виставляє кремль
                  і створюється враження що ота ціна є ціною закупівельною
                  в іншому разі треба розмежувать в статтях ціноутворення
                  Що не так і де не так, я так і не зрозумів з Вашого кома.

                    1026.12.13, 16:54Відповідь на 9 від helsan

                    я не підтримую януковича але за точність викладення інформації, фактів і таке іншеІнформація викладена точно в заголовку.
                    А це якраз і є внутрішні справи, які, як бачимо, тісно зав'язані на ціні газу.
                    та, не так! ціну привязують до ціни яку виставляє кремль
                    і створюється враження що ота ціна є ціною закупівельною
                    в іншому разі треба розмежувать в статтях ціноутворення
                    Що не так і де не так, я так і не зрозумів з Вашого кома.
                    втомився чогось пояснювать.
                    що ціна внутрішня, для споживача, не повинна виставляться, як ціна закупівельна

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна