хочу сюда!
 

Елена

36 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Кількість визволителів машин «Швидкої допомоги» збільшується

Інформація про ситуацію, яка склалася з автомобілями «Швидкої допомоги» у Семенівському районі на Полтавщині, вийшла за межі області.

Учора бездіяльність районної влади щодо визволення автомобілів «Швидкої допомоги», які описані виконавчою службою в якості погашення боргу перед КП «Кременчукводоканал» прокоментував Майдан-ІНФОРМу активіст ВГО Альянс «Майдан» Тарас Токар.

І в цей же день, дізнавшись з сайту «Майдан», про припинення роботи автомобілів «Швидкої допомоги», народний депутат України (фракція БЮТ) Віктор Уколов написав і відправив депутатське звернення голові Семенівської районної державної адміністрації Григорію Пипичу та міському голові Кременчука Миколі Глухову. У своєму зверненні народний депутат просить чиновників втрутитися у ситуацію, що склалася, і не допустити порушення прав мешканців Семенівського району на отримання невідкладної медичної допомоги через відсутність машин «Швидкої допомоги» у районній лікарні.

З текстом депутатського звернення народного депутата України Віктора Уколова можна ознайомитися тут.

Майдан-ІНФОРМ у подальшому інформуватиме громадськість про хід розв’язання цієї проблеми.

Архів Майдан-ІНФОРМу на цю тему:
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1213777984.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1213859868.html

 
14

Комментарии

120.06.08, 10:36

Більш усьго мені сподобалася фраза - " КП "Кременчукводоканал" - не прибуткове підприємство й не планує прощати фінансові борги."
Хотілося би подивитися на заробітні плати керівництва Кременчукводоканал, та подивитися на майно яким вони та їх родини володіють! У нас теплові мережі - зовсім не прибуткове комунальне підприємство, так бідствує, що головний бухгалтер собі виписав премію по ітогам року тільки 160 тис.грн.!

  220.06.08, 11:16

  Це добре

   321.06.08, 13:01Ответ на 1 от Hudson Hawk

   Ну і хіба після таких премій господарство може бути прибутковим?

    423.06.08, 09:27Ответ на 3 от bobbie

    так! а саме цікаве те, що таку зарплатню та премію начіб то, тим махінаторам, люди встановили! тому, що усі комунальні підприємства належать громаді - міста, або селища!