Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Киев

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Громадська кампанія "НАТО - ТАК!"


Прикольна ідея. Але завжди "Наша Україна" робить всі свої ініціативи за запізненням. Правда, цього разу з невеликим.

Запрошую також відвідати більш конкретніший сайт про відносини України з НАТО: www.ukraine-nato.gov.ua
17

Коментарі

119.06.08, 14:11

Головний ворог НАТО тут: http://blog.i.ua/community/722/130061/ Я випадаю від коментарів блогерів про ту пані

    219.06.08, 14:21

    НАТО - НЕТ! вы ведь не хотите стать военно-сырьевым придатком?а зачем им еще Украина?

      319.06.08, 14:26Відповідь на 2 від Лиза Бетель

      про що Ви говорите? У автотрасах України щодня українців гине більше, ніж за рік у всіх миротворчих місіях. Чи Ви не знаєте за таку сумну статистику?

        419.06.08, 14:43Відповідь на 3 від Тарас Токар

        при чем здесь автотрасссы? мы говорим о вступлении в НАТО.

          519.06.08, 14:59

          Мне вот интересно,а почему НАТО не участвовало здесь http://ru.wikipedia.org/wiki/Фолклендская_вой на

            анонім

            619.06.08, 14:59Відповідь на 4 від Лиза Бетель

            Вся ця агресія до НАТО створена штучно
            Нам просто не роз"яснили що це таке.Навіщо нам сваритися через НАТО,з початку треба зрозуміти що це таке,а тоді вже відстоювати свою думку.
            Я думаю,що для кожного українця великим плюсом в підтримку НАТО має стати таке:
            поки Україна не є членом цього альянсу,нашій території загрожуватиме небезпека,адже якщо між Росією і НАТО розв"яжеться військовий конфлікт (цього виключати не можна,бо в росіян надто часто змінюється настрій),то військові дії будуть проходити на території нейтральної держави (а в даний час ми є саме цією нейтральною державою).
            Крім того з входом в цей альянс буде більше фінансуватися військова справа (а навіщо росіянам військово-спроможний сусід,якщо вони і досі зазіхають на нашу територію?)

              719.06.08, 15:28

              Шановний Тарасе! Цей пост потрібно було викласти після поста про співпрацю Росії з НАТО, як що ви чули, то не пом"ятаю хто розповідав, про цю співпрацю, так Росії тіки заяву до НАТО не подала! Так про що ми розмовляємо!?
              Це мені нагадує, як кум сидить на вишні і їсть, а свому куму у низу розповідає яка вона пагана!
              Росія - сирьевий придаток НАТО!

                819.06.08, 16:14Відповідь на 4 від Лиза Бетель

                Ужос какой! Как вы мне нравитесь Лиза!

                Вы так думаете, что Украину сразу примут в НАТО?
                Я уже говорил, если какая нибудь страна, член НАТО будет против, Америка пусть хоть со штанов выпрыгнит, нас не примут! Делите шкуру не убтитого медведя! Просто этот шаг говорит о том, что мы не будем нападать на страны члены НАТО!

                  919.06.08, 16:16Відповідь на 8 від Hudson Hawk

                  я бы была очень довольна, если бы не приняли. и не только я.

                    1019.06.08, 16:47Відповідь на 9 від Лиза Бетель

                    это же не в ссср вступить!
                    Правильно! мы не знаем что такое НАТО, но мы туда не хотим! шоб туда попасть поработать надо! одно из условий - уровень жизни людей, как в странах НАТО. Вы себя чувствуете по уровню жизни, как в Бельгии? Конечьно не дай Бог! (тьфу-тьфу-тьфу)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна