хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Майданівець стурбований байдужістю районної влади

Активіст ВГО Альянс «Майдан» Тарас Токар стурбований ситуацією, яка склалася у Семенівському районі, що на Полтавщині, з автомобілями «Швидкої допомоги».

Про факт заборгованості Семенівської районної лікарні Майдан-ІНФОРМ вже повідомляв тут: http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1213777984.html

Т.Токаря обурює факт байдужого ставлення районної влади до взаємовідносин між районною лікарнею та комунальним підприємством "Кременчукводоканал". Рішення про конфіскацію транспорту в районній лікарні було оприлюднене ще в грудні 2007 року. За півроку, на думку активіста «Майдану», можна було погасити заборгованість, або віднайти інше рішення, яке б надало можливість повернути районній лікарні машини «Швидкої допомоги». Цього не було зроблено.

Тому активіст ВГО Альянс «Майдан» звертається до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради з пропозицією втрутитися у розв’язання проблеми районного масштабу, а також оголосити догани всім відповідальним особам Семенівського району.

За даними Майдан-ІНФОРМу, народний депутат України (фракція БЮТ) Віктор Уколов має намір приєднатися до розв’язання вищезгаданої проблеми.

Джерело: "Майдан".
12

Коментарі

119.06.08, 10:50

А что ж возмущенный Тарас Токар, перед тем как возмущаться, не задумался о том, каким образом возникли долги райбольницы к "Водоканалу" и как по-другому можно было бы разрулить ситуацию? Или это не приносит политических дивидендов?

    219.06.08, 11:04Відповідь на 1 від CKB

    Мені не потрібні дівіденти. За борги має думати районна влада, на балансі у якої та лікарня. Я теж подумав і вирішив втрутитися у розвязання ситуації, яка склалася. Запевняю Вас, після мого втручання і заборгованість буде погашена і жодна машина "Швидкої допомоги" не піде з молотка.

    P.S. Я - позапартійний.

      319.06.08, 11:47Відповідь на 2 від Тарас Токар

      Мені не потрібні дівіденти. За борги має думати районна влада, на балансі у якої та лікарня. Я теж подумав і вирішив втрутитися у розвязання ситуації, яка склалася. Запевняю Вас, після мого втручання і заборгованість буде погашена і жодна машина "Швидкої допомоги" не піде з молотка.

      P.S. Я - позапартійний.
      Пока не будут наказывать виноватых в этой ситуации, она будет повторяться на всех уровнях. Тарасов Токарей на все случаи не хватит

        419.06.08, 11:50

        Разруливать нудно не просто одну эту ситуацию, комунальное хозяйство принадлежит громаде данного района, руководят этим предприятием (не только в Полтавской области) отъявленные мошейники, обваровывающие не только громаду, но и государство в целом! Анализируя ситуацию в моём городе, комунальные службы как, то - Энергосбыт, КП "Вода", Теплровые сети, КП Газ, Метрополитен, Трамвайно-тролейбусное предприятие - объекты большого мошейничества, где от Городского головы и местной милиции и прокуратуры пасуться все причастные к этим службам! Проверки на местном уровне этих предщприятий не дают результатов!
        Поэтому только независимая проверка может поставить всё на свои места, прим этом всех вышеперечисленых нужно предворительно взять под стражу! Комуналка - золотое дно!

          519.06.08, 15:17

          порядок буде лише тоді коли буде кремінальна відповідальність і чиновників і депутатів а поки для них закони не писані вони цим користуються

            620.06.08, 09:01Відповідь на 3 від CKB

            Мені не потрібні дівіденти. За борги має думати районна влада, на балансі у якої та лікарня. Я теж подумав і вирішив втрутитися у розвязання ситуації, яка склалася. Запевняю Вас, після мого втручання і заборгованість буде погашена і жодна машина "Швидкої допомоги" не піде з молотка.

            P.S. Я - позапартійний.
            Пока не будут наказывать виноватых в этой ситуации, она будет повторяться на всех уровнях. Тарасов Токарей на все случаи не хватит
            ...на всі не вистачить, але будемо активно працювати і далі