хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

G20 Ends Abruptly as Obama Calls Putin a Jackass

В це важко повірити, тому привожу оригінал. podmig

obama-putin-g20-580.jpeg

ST. PETERSBURG —Hopes for a positive G20 summit crumbled today as President Obama blurted to Russia’s Vladimir Putin at a joint press appearance, “Everyone here thinks you’re a jackass.”

The press corps appeared stunned by the uncharacteristic outburst from Mr. Obama, who then unleashed a ten-minute tirade at the stone-faced Russian President.

“Look, I’m not just talking about Snowden and Syria,” Mr. Obama said. “What about Pussy Riot? What about your anti-gay laws? Total jackass moves, my friend.”

As Mr. Putin narrowed his eyes in frosty silence, Mr. Obama seemed to warm to his topic.

“If you think I’m the only one who feels this way, you’re kidding yourself,” Mr. Obama said, jabbing his finger in the direction of the Russian President’s face. “Ask Angela Merkel. Ask David Cameron. Ask the Turkish guy. Every last one of them thinks you’re a dick.”

Shortly after Mr. Obama’s volcanic performance, Mr. Putin released a terse official statement, reading, “I should be afraid of this skinny man? I wrestle bears.”

After one day of meetings, the G20 nations voted unanimously on a resolution that said maybe everyone should just go home.

newyorker

28

Коментарі

18.09.13, 16:26

Ай ноу андестенд...

    Гість: banderovetz

    28.09.13, 16:59

    Дійсно, в це важко повірити. Дипломати так не розмовляють. Почекаємо доповідей інших інформагентств.

      38.09.13, 17:05Відповідь на 1 від vov4ik126

      «Надії на позитивний саміт G20 звалилися сьогодні, після того як президент Обама висловився про Путіна як про осла на спільній прес-конференції:«Тут усі думають, що ти осел(jackass)».
      Прес-корпус був уражений нехарактерним вибухом гніву з боку Обами, який розрядився 10-хвилинною тирадою на адресу російського президента, що стояв з кам'яним обличчям.
      «Послухай, я не кажу зараз про Сноудена й Сирію, сказав Обама.
      Як щодо«Пусси Райот»?Як щодо антигейських законів?Все це подвижки тотального осла, .».
      Путін зіщулився в крижаному мовчанні, Обама розігрів тему:
      «Якщо ти вважаєш, що тільки я так думаю,ти сам себе заспокоюєш».Вказуючи пальцем на Путіна-«Запитай Ангелу Меркель.Запитай Девида Камерона. Запитай цього турецького хлопця. Кожний з них думає, що ти х.й (dick)».
      Десь так, а чи так?

        48.09.13, 17:40Відповідь на 2 від Гість: banderovetz

        Дійсно, в це важко повірити. Дипломати так не розмовляють. Почекаємо доповідей інших інформагентств.Щось таки в цьому є.
        Декілька місяців тому-
        http://www.youtube.com/watch?v=UtUBTp5YAsk

          Гість: Лагуз

          58.09.13, 22:37

          та що там Путіна обізвати ослом? подумаєш... а от якби він Янику пику натовк
          Ні, гадаю, що цього не могло бути, це просто газетчики лиють бальзам на рани

            68.09.13, 23:03Відповідь на 3 від helsan

              анонім

              79.09.13, 07:30

              Дві мавпи,на очах людей, посварилися.

                812.09.13, 15:23Відповідь на 3 від helsan

                Люблю Обаму! Молодец, уделал ублюдка! Репост!

                  912.09.13, 16:14Відповідь на 8 від ab absurdo

                  Люблю Обаму! Молодец, уделал ублюдка! Репост!Хоч хтось може з ліліПутом розмовляти, не боючись за наслідки!
                  Якби Кравчучка не поступилась зброєю і гебня не вбила його конкурента Вячеслава Чорновіла, то і з Україною поводились інакше!

                    1012.09.13, 16:16Відповідь на 5 від Гість: Лагуз

                    та що там Путіна обізвати ослом? подумаєш... а от якби він Янику пику натовк
                    Ні, гадаю, що цього не могло бути, це просто газетчики лиють бальзам на рани
                    А ЩО ТАКЕ яник??? Вибач, лайно моєї собаки, котрої у мене намає.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна