Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Матрьошки

Зайшов оце на ТАО БАО http://www.taobao.com/index_global.php, китайське економічне чудо пропонує будь що за цінами в тричі дешевше чим у нас з доставкою в Україну.Але я не про те. Випадково там наштовхнувся на оптові пропозиції матрьошок в вигляді політиків, українських, російських, та білоруських.

Українська матрьошка, це великий Кравчук в ньому Кучма в Кучмі Ющенко в Ющенку Янукович,  а в Януковичу заготовка, яка не розфарбована. В російській версії Єльцин в ньому Путін в Путіні Медвєдєв і так шість разів (явно з запасом, якщо товар застоїться на поличках).Білоруська матрьошка це Лукашанко і вона не розбірна.І якщо з російською, та білоруською версіями китайцям все зрозуміло,то на рахунок української, китайські колеги проводять маркетингове дослідження, чи потрібно робити заготовку в середині Януковича, або зробити його не розбірного, як в білоруській версії.


6%, 1 голос

12%, 2 голоси

82%, 14 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

120.05.13, 00:17

Матрешка - це Чисто Росіянська цяцька!

    220.05.13, 00:54

    КИтайці вже визначають політику у нас та в кацапії?

      320.05.13, 01:06

      Рада, що у китайців є почуття гумору.

        анонім

        420.05.13, 02:49

        Які ще такі "матрьошкі"? Ми ніяких "матрьошок" не знаємо, у нас є свої українські ляльки моталки

          520.05.13, 02:50

          Матрьошкі це не наше. А де там на тао бао можна якусь пристойну мову увімкнути?

            620.05.13, 07:03

            Робити нерозбірним. І в цьому йому допоможе "опозиція". Яка доволі безідейна, млява і не має великої підтримки. Думаю, що її уже "возглавили"

              720.05.13, 08:15

              кацапи з китайцями самі як матрёшки

                820.05.13, 08:16

                сам сайт жах, таке враження, що кейруз злетів

                  920.05.13, 10:13Відповідь на 5 від Танк_

                  Матрьошкі це не наше. А де там на тао бао можна якусь пристойну мову увімкнути?Мова лише китайська, я беру український текст переводжу на китайські ієрогліфи(через Гугл) і вставляю в пошук на "ТАО БАО".Цей сайт лідер продажу вони відправляють через China Post. або China Air mail. тобто через державні пошти, тому наша сторона не відкриває відправлення, а допустиме через ТНТ потрібно буде робити розмитнення в любому випадку.

                    1020.05.13, 10:14Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

                    Матрешка - це Чисто Росіянська цяцька!Так, але гуцули в Карпатах з успіхом її впарюють іноземцям, як українські сувеніри.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна