Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Киев

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Основна трагедія сучасної України

Л. Кравчук: "Знаєте, в чому трагедія нашої влади, в чому трагедія України? Я цього ніколи не говорив, а вам скажу. Так ось, трагедія в тому, що 15 або 16 років владу для України обирають фактично пенсіонери — люди з минулого. А їх у нас 15 мільйонів. Я не кажу, що всі вони, так би мовити, заангажовані. Ні. Але я знаю, я ж ходив на вибори, я зустрічався з ними... Повірте, у них немає ніякого розуміння того, що Україна повинна змінити свій курс, що Україна повинна йти цивілізованим шляхом до Європи, що Україна повинна жити й діяти за новими законами, що повинен змінитися спосіб життя. Ніхто не хоче слухати! У них є вироблені за десятки років своє бачення і своя філософія".
http://www.day.kiev.ua/201410/


Вперше погоджуюся з Кравчуком. А що думаєте Ви з цього приводу?

23

Коментарі

123.05.08, 13:27

Трагедия Украины в том, что ею правят долбоебы

    223.05.08, 13:27

    исторический момент...первый раз в жизни соглашаюсь с мнением сообщества...

      323.05.08, 13:35Відповідь на 1 від Боевой_сурок

      Трагедия Украины в том, что ею правят долбоебыА хто їх обирає???

        423.05.08, 13:37

        исторический момент...первый раз в жизни соглашаюсь с мнением сообщества...Это не мнение Сообщества,
        это мнение Л.Кравчука.
        А у сообщества своего мнения как не было, так и нет...
        ИТХО)))

          523.05.08, 13:48Відповідь на 1 від Боевой_сурок

          Трагедия Украины в том, что ею правят ***боебы

          недавно прочитал классную фразу точную формулировку не помню но суть такая "на власть нужно смотреть через оптический прицел, а не телевизор" и еще "кто виноват? что делать? 1000 арестов, 10 патронов - и в Украине будет порядок. Это самая дешевая и эффективная революция"....

          И бабки с их совковым прошлым и идеологией здесь непричем.

            623.05.08, 13:50

            Я очень уважаю пожилых людей и жалею их, но с тобой ПОЛНОСТЬЮ согласна. Эти люди столько пережили,бедные,что им дадут по тысяче, они их получат и будут всю жизнь ощущать благодарность,не понимая,что это мизер и они заслуживают НАМНОГО больше и, в первую очередь, заслуживают уважение со стороны Власти!!! И ничего не хотят видеть и менять.

              723.05.08, 13:51Відповідь на 5 від gen1usualex

              В самую точку попал!!!

                823.05.08, 14:22

                вот так Л. Кравчук плюнул (в очередной раз) в лицо 15-ти миллионам украинских пенсионеров, сказав таким образом, что они есть всего лишь кучкой маразматиков, мнение которых мало того что ошибочное (15млн!!!), так еще и препядствует "правильному" курсу Украины!!!

                  923.05.08, 14:24

                  Кравчук сам пенсіонер. Звідки він знає, який курс для України є правильним?

                    1023.05.08, 14:25

                    коли ти витягнеш NATALI_YA з ігнору?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна