Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

У КУН зріє сценарій насильницького повалення Януковича

У КУН зріє сценарій насильницького повалення Януковича

Насильно усунути від влади обраних Президента і народних депутатів, відібрати власність у олігархів, провести люстрацію, розстріляти "кілька покидків", а потім провести демократичні вибори. Такий сценарій передбачуваної революції намалював в інтерв'ю "Газеті по-українськи" громадський активіст, член Конгресу українських націоналістів (КУН) Микола Коханівський, передає Главком.

На думку активіста, якщо не відбудеться революції, то в України немає майбутнього. "Близько 30 моїх знайомих публічно заявляють, що готові вбивати за Україну покидьків і вмирати самі. Я готовий до тортур, репресій. Якщо вийде або-або, то хто нас помилує? Ніхто. Відповідно, і ми не повинні нікого милувати", – заявив Кохановський .

За його словами, він так бачить хід революції: "Якщо вийде 100 тисяч людей на вулиці, то не треба вигадувати нічого. Із них точно тисяч п'ять – полізуть. Коли немає зброї, а є маси, треба захоплювати там, де широко. Спочатку – Верховну Раду. Складніше з Кабміном і Адміністрацією президента, там вузький провулок, можуть заблокувати. Після утворюється революційний Провід – керівна ланка. Це 20-30 осіб, які приймають рішення і управляють революційним народом. Організовується Національна гвардія – з тих, хто штурмував. Закликають туди поступати, бо революція потребує захисту. Потім створюється Революційний трибунал".

Кохановський проводить аналогію з подіями в Румунії. У 1989 році в цій європейській країні відбулося народне повстання, в результаті якого був повалений комуністичний режим Ніколає Чаушеску. Тиран був схоплений повстанцями, засуджений спеціальним військовим трибуналом і засуджений до страти, причому, не дивлячись на те, що обвинуваченим було надано 10 днів для подачі апеляції, в той же день він був розстріляний разом з дружиною Оленою.

"Як було в Румунії? Місяць ловили тих, хто працював в Службі безпеки, ставили до стінки. Думаю, ми такого не (будемо) робити, але декількох покидьків та злочинців повинні покарати. Або люструвати, щоб назавжди не мали права балотуватися і бути обраними. Поки революційна ситуація, не повинно бути адвокатів, міжнародного співтовариства. Який Європейський чи Печерський суд засудить Ахметова? А Революційний трибунал не запитає. Діяти буде один закон – громадської правди і помсти", – зазначив Кохановський.
Член КУН також вважає, що після революції необхідно провести демократичні вибори, обрати президента.

"Революція нічого не варто, якщо не здатна відібрати майно в олігархів. Наші – це колишня номенклатура, кримінал чи ставленики Москви, тут заробляють гроші для російської "гебні". Цілі галузі виробництва повинні повернутися в державу. Деякі олігархи мають бути покарані. Деякі виїдуть або покаються перед українською нацією. Для деяких буде краще за реальні гроші купити те, що вкрали", – підкреслив Кохановський.

Нагадаємо, що КУН вважається найстарішою українською націоналістичною партією. На вибори йшов у блоці з «Нашою Україною». Вважається, що найбільший вплив на його політику має екс-президент Віктор Ющенко. Немало кунівців й надалі працює в органах державної влади. Заяви Кохановського можна розцінювати, як певну провокацію, скеровану на розкол в опозиційному русі. Крім цього, такі заклики можуть дати владі підстави для проведення репресій, оскільки насильницьке повалення влади в Україні заборонене Конституцією.

23

Коментарі

Гість: Лагуз

14.03.13, 23:51

Звісно, що провокація. Такий мудрий план.... враження, що людина дуже багато часу на компі грає в "Танчики"
Та й скрізь, де трапляється згадування Юща, все кисне і блює

    24.03.13, 23:57

    Я з Коханівским полаявся на ФБ. Почав мені розповідати, що Юля така-сяка. Ну і я йому сказав. Якщо він ні з ким не можу знайти спільної мови, то як буде робити революцію...?

      35.03.13, 00:01

      КУН з самого почтку себе дискретував, але ідея хороша. Я б підтримав на це.
      ...а от вилупка-дрища, даремно згадали...

        45.03.13, 00:01Відповідь на 1 від Гість: Лагуз

        Звісно, що провокація. Такий мудрий план.... враження, що людина дуже багато часу на компі грає в "Танчики"
        Та й скрізь, де трапляється згадування Юща, все кисне і блює
        Пошта, телеграф, вокзали, аеропорти і т.д.
        Це швидше і не провокація, а утопія. Провокацію ще потрібно вміти організувати, а тут цим і не тхне.

          55.03.13, 00:04Відповідь на 2 від бандерівець

          Я з Коханівским полаявся на ФБ. Почав мені розповідати, що Юля така-сяка. Ну і я йому сказав. Якщо він ні з ким не можу знайти спільної мови, то як буде робити революцію...?Все балачки без знання реальних і фундаментальних основ революційного перевороту."Якщо вийде 100 тисяч людей на вулиці"
          А якщо не вийде? Революцію роблять, а не гадають "вийде, не вийде ".

            65.03.13, 00:06Відповідь на 3 від vov4ik126

            КУН з самого почтку себе дискретував, але ідея хороша. Я б підтримав на це.
            ...а от вилупка-дрища, даремно згадали...
            Чого дарма? Якраз по місцю, зразу все стає зрозумілим, хто такі "затейнікі".

              75.03.13, 00:18Відповідь на 6 від helsan

              КУН з самого почтку себе дискретував, але ідея хороша. Я б підтримав на це.
              ...а от вилупка-дрища, даремно згадали...
              Чого дарма? Якраз по місцю, зразу все стає зрозумілим, хто такі "затейнікі".
              ну хіба що в цьому плані...

                85.03.13, 00:21Відповідь на 7 від vov4ik126

                КУН з самого почтку себе дискретував, але ідея хороша. Я б підтримав на це.
                ...а от вилупка-дрища, даремно згадали...
                Чого дарма? Якраз по місцю, зразу все стає зрозумілим, хто такі "затейнікі".
                ну хіба що в цьому плані...

                  95.03.13, 00:36

                  складно сказати. дана думка потребує вивчення

                    105.03.13, 00:59Відповідь на 3 від vov4ik126

                    КУН з самого почтку себе дискретував, але ідея хороша. Я б підтримав на це.
                    ...а от вилупка-дрища, даремно згадали...
                    Гірший за Іуду любу ідею змарнить. А революція давно на часі!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна