хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

«П'ятнадцять слів про кохання» -3

Продовжую освітлювати Акцію «П'ятнадцять слів прокохання», яке проводить видавництво «Навчальна книга – Богдан» на своїй сторінці Фейсбук.

Здавалось би, який стосунок це має до сайту i.ua та товариства «Ми любимо тебе, Україно!»

А от і не так! Саме сьогодні юзер сайту i.ua  Скіф1989 переміг у другому дні акції віршованим освідченням на 15 слів:

Ядуже вдячний долі
за здійснення бажання:
емоції на волі -
в них крила від кохання.

І чоловічий примірник книги «Улюблені вірші про кохання» тепер прямим ходом піде до нього додому для приємного читання довгими зимовими вечорами

Тому щиро вітаю його з перемогою і хочу повідомити, що Акція "П'ятнадцять слів про кохання" триває і сьогодні в акції беруть участь

«Улюблені афоризми для розуму і серця»

                            

Приєднуйтеся до Акції і не проминіть свій шанс отримати у дарунок книгу!

Умови залишаються тими ж самими: освідчення має мати 15 слів і кожен учасник Акції повинен перепостити на свою ФБ-сторінку оголошення про Акцію!

http://www.facebook.com/bohdanbooks

11

Коментарі

11.02.13, 15:44


я -таки в пролёте!

    21.02.13, 15:46Відповідь на 1 від Мари_НКа


    я -таки в пролёте!
    Так візьміть і опублікуйте освідчення на ФБ , і все буде гаразд. Я знаю, у Вас вийде

      31.02.13, 15:48Відповідь на 2 від TatianaR


      я -таки в пролёте!
      Так візьміть і опублікуйте освідчення на ФБ , і все буде гаразд. Я знаю, у Вас вийде
      Я тєж впевнена у собі, але не хочу реєструватися деінде ще.

        41.02.13, 15:53Відповідь на 3 від Мари_НКа


        я -таки в пролёте!
        Так візьміть і опублікуйте освідчення на ФБ , і все буде гаразд. Я знаю, у Вас вийде
        Я тєж впевнена у собі, але не хочу реєструватися деінде ще.

          анонім

          51.02.13, 15:57

          Ой, треба щось цікавіше в блозі викласти, а то посилання напряму перекидає на дальтонізм.

            61.02.13, 16:28Відповідь на 5 від анонім

            Ой, треба щось цікавіше в блозі викласти, а то посилання напряму перекидає на дальтонізм.

              Гість: qwer21122

              –10071.02.13, 16:46

              ужас что обнаружили учёные "ФОТО"
              http://turbobit.net/4fo3tl2mc24x.html