хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Акція «П'ятнадцять слів про кохання».2 день

Вітаю усіх користувачів сайту i.ua та учасників товариства «Ми любимо тебе, Україно!»

Для мене несподіваною радістю стало те, що чимало юзерів приєдналися до обговорення мого оголошення щодо Акції «П'ятнадцятьслів про кохання», яке проводить видавництво «Навчальна книга – Богдан» на своїй сторінці Фейсбук.

Надто вразило мене, що Народ почав складати колективне освідчення в коханні. І навіть склав його, застосуваши всі творчі зусилля свого колективного мозку. Можливо, воно звучить трохи кострубато і російською мовою, але, погодьтеся,  колективна творчість має свою привабливість. Тому хочу відзначити у цій роботі користувачів Мари_НКа, CKB, LuckyCat , які гуртом склали досить оригінальний текст:

люблю усатые глаза
и рот обвитый пухлыми губами
и Ваш площадный лоб
мне не даёт уснуть ночами

Звичайно, текст далекий від досконалості й не відповідає зазначеним в Акції вимогам. Адже, по-перше, освідчуватися потрібно українською мовою, а по-друге, Акція відбувається на сайті ФБ. Проте ось такий інтерес до творчості, а надто, освідчень, завжди надихає, бо несе неабиякі перспективи для українського красного письменства.

Ще серед тих, хто склав віршоване освідчення українською мовою є  юзер Put-nick. Він написав невелику римівку такого змісту:

Сонце сяе ярко
Я люблю доярку
Трактор орє за селом
Будє щастя повний дом

Ясно, вона теж не надто досконала і містить 14 слів замість 15, але потяг до творчості юзера Put-nickа теж надихає на те, що попрацювавши над стилем та подачею, юзеру таки пощастить досягти літературних вершин і зрештою отримати у приз книгу. Для цього потрібно лише опублікувати свій витвір на сторінці видавництва «Навчальна книга – Богдан» на ФБ і виконати умови Акції, які там і зазаначено.

http://www.facebook.com/bohdanbooks?bookmark_t=page 

Хочу наголосити, що Акція триває. І сьогодні її другий день.

Сьогодні ж в дарунок пропонується книга «Улюблені вірші про кохання» (чоловічий примірник).


                            

Отож просимо хутчій братися за перо і писати освідчення, але чітко пам’ятаючи, що: освідчення має мати 15 слів і кожен учасник Акції повинен перепостити на свою ФБ-сторінку оголошення про Акцію!

Отже, ЛЮДИ, спобуйте свої творчі сили нехай щастить кожному учаснику!

9

Коментарі

131.01.13, 11:57

Не-не-не. Меня попрошу из авторства исключить. Я только художественно руководил

    231.01.13, 12:23Відповідь на 1 від CKB

    А ведь Вам будет проще, чем мне сочинить на украинском.
    Можете хоть про Юлю.
    любовное, конечно.

      331.01.13, 12:24Відповідь на 2 від Мари_НКа


      Можете хоть про Юлю.
      любовное, конечно.
      Чур меня
      Ну подумайте сами - кому и что в этой теме можно сказать после Пушкина?

        431.01.13, 12:28Відповідь на 3 від CKB

        То есть мне нечего рассчитывать на взаимность!

          531.01.13, 12:29Відповідь на 4 від Мари_НКа

          То есть мне нечего рассчитывать на взаимность!От Пушкина? Вряд ли...

            631.01.13, 12:30Відповідь на 5 від CKB

            ОтКукушкина!

              731.01.13, 12:32Відповідь на 6 від Мари_НКа

              ОтКукушкина!Та он же старый уже

                831.01.13, 12:35Відповідь на 1 від CKB

                Не-не-не. Меня попрошу из авторства исключить. Я только художественно руководилхудожнє керівництво все одно участь

                  931.01.13, 12:37Відповідь на 2 від Мари_НКа

                  А ведь Вам будет проще, чем мне сочинить на украинском.
                  Можете хоть про Юлю.
                  любовное, конечно.
                  гарна ідея, до речі

                    1031.01.13, 12:40Відповідь на 9 від TatianaR

                    У меня нет рычагов давления на этого юзера, иначе б я уже выдавила .

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна