хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

патріотизм - ставлення людей до своєї країни


Патріотизм - принцип, який характеризує ставлення людей до своєї країни що проявляється у певному способі дій. Маленька цитата інтерв’ю Ірини Фаріон «Главкому»

Україна – пост геноциднаі постколоніальна. Чи могла країна так просто звільнитися за 20 років, будучи поневоленою 700 років? Перемога " Свободи" є наслідком нашої пекельної роботи, і ті, хто називає її феноменом і несподіванкою, просто не орієнтується в процесах, які відбуваються в людській свідомості, і в тих потребах, які відчувають люди внизу. А "Свобода" - це політична сила, яка прийшла з низин. Я особисто прийшла з рук свого батька, який жив втой жахливий совдепівський час, прищепивши мені несамовитий опір до цього. Найважливіше в житті - зберегти людську і національну гідність, а при цій владі ми маємо принижену гідність

10

Коментарі

130.11.12, 07:05

Недавно дивився фільм "Окупація 101", його можна скачати ось тут:http://www.torrentino.com/torrents/375686 (про ізраіле-палестинські відносини). Так от, там одна журналістка, здається жидівка за походженням сказала приблизно таке: націоналізм - це дзвіночок про те, що із нацією творять щось несправедливе. Це приблизна, не дослівна цитата, але як на мене - дуже влучна.

    230.11.12, 07:58

    Для этой тети,патриотизм означает,как можно больше насолить русскоязычным украинцам.

      Гість: Добрый Лео

      330.11.12, 11:01

      И поэтому привитая коммунистка с молодых лет столько сил отдала партии родной.

        Гість: Добрый Лео

        430.11.12, 11:02

        Сегодня у нас патриот тот, кто ненавидит русских.

          Гість: Добрый Лео

          530.11.12, 11:05

          И сообщество это нужно назвать "Мы ненавидим вас, русские!"

            630.11.12, 14:34Відповідь на 2 від qazse

            Я тоже русскоязычный (поскольку родился и вырос в Киеве и отношение к украинскому языку в советское время хорошо помню), но мое мнение не совпадает с Вашим. Почему? Ответив на этот вопрос, станет понятным смысл произнесенного Ириной. Но мне кажется, что с такой риторикой как у Вас – не поймете. А потому не хочу тратить время на объяснения.

              730.11.12, 15:00Відповідь на 6 від solunskyi

              Смысл произнесенного Ириной,был бы мне понятен,если бы она обращала своё внимание на языковые проблемы не только на тех,кому ближе русский,но и у себя под носомгде на право и налево раздаются румынские паспорта

                81.12.12, 12:57

                А колись ніби-то була парторгом факультету.

                  91.12.12, 15:53

                  а сингапур за двадцать лет из постколониального стал одной из ведущих экономик мира, а тут всё юродивых слушают, да себя жалеют...

                    101.12.12, 16:51Відповідь на 2 від qazse

                    Для этой тети,патриотизм означает,как можно больше насолить русскоязычным украинцам.Російськомовний українець це така несенітниця,як і двоголовий тризуб!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна