хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Азаров,ай-яй-яй!

Задумка цього відео виникла у мене задовго перед поїздкою до Анголи та Намібії.
...Всі ми знаємо, що наш шановний Прем'єр-міністр Микола Янович Азаров, не розмовляє українською. Чоловік прожив у країні кілька десятків років, захистив дисертацію, зробив блискучу кар'єру, але... не зміг вивчити мову цієї країни. Це дивує? Особисто мене це дратує. Одне з двох: або цей чоловік не здатен вивчити будь-яку іноземну мову через глибокі обмеження в розумовому розвитку (що викликає сумнів, зважаючи на ту посаду, яку пан Азаров нині займає), або ж цей чоловік настільки ненавидить, не сприймає, відштовхує культуру країни, яка його прийняла, що просто відмовляється вчити мову.
Тож, блукаючи Африкою, я вирішив знайти яке-небудь плем'я і навчити його української. Щоби (хай як це дивно звучить) поставити негрів у приклад. Після тривалих пошуків мені це вдалося - і результат перевищив усі сподівання. Відтепер чорношкірі з племені хімба в Намібії розмовлять українською. Краще за пана Азарова. Устократ краще.
Коротеньке відео, яке я назвав "Азаров, ай-яй-яй!" і яке з гордістю вам представляю, є тому чудовим підтвердженням.
Насолоджуйтесь!
Макс Кідрук
30

Коментарі

126.11.12, 19:18

та єму па барабану

    Гість: autumn11

    226.11.12, 19:27

    плевать им на нас и на наше мнение .
    уже так достали ,что и обсуждать противно!

      326.11.12, 19:51

      бо воно(азаров ай яй яй) ткпе, воно не може своїми мізками опанувати ще одну мову.

        426.11.12, 20:11

        он специально так говорит чтоб мовнюков колбасило )

          526.11.12, 20:53

          "Особисто мене це дратує"

          Всё. Всем строиться - генерал пришел, його дратує

            626.11.12, 20:54Відповідь на 1 від xMbIPEHOK

            та єму па барабануНу а иначе как нам поднять свое ЧСД, как не поругать кого-то из властных?

              726.11.12, 20:55Відповідь на 6 від CKB

              я в принципе не против чувства гордости за кого то из властныхбыло б чем гордиться

                826.11.12, 21:00Відповідь на 7 від xMbIPEHOK

                я в принципе не против чувства гордости за кого то из властныхбыло б чем гордитьсяТа неееее... гордиться кем-то это не наш метод. Наш метод - обкакать кого-то и тем самым возвыситься самому. Украиньци мы чи не?

                  926.11.12, 21:04Відповідь на 8 від CKB

                  я понимаю, к чему вы клонитеслабые всегда будут обсуждать сильных и т.д.
                  но мое понимание силы - мудрость, ум, тактичность, рассудительность, образованность, вежливость, чувство справедливости и собственного достоинства.и не на последнем месте - чувство юмора)
                  а не уметь связать двух слов на гос языке это даже стыдно.человеку с высшим образованием.невольно закрадываются сомнения о качестве этого образования

                    1026.11.12, 21:06Відповідь на 9 від xMbIPEHOK

                    я понимаю, к чему вы клонитеслабые всегда будут обсуждать сильных и т.д.
                    но мое понимание силы - мудрость, ум, тактичность, рассудительность, образованность, вежливость, чувство справедливости и собственного достоинства.и не на последнем месте - чувство юмора)
                    а не уметь связать двух слов на гос языке это даже стыдно.человеку с высшим образованием.невольно закрадываются сомнения о качестве этого образования
                    Да полное безобразие. Мне его прям жалко становится - ну что он делать будет, когда государственным языком Украины станет китайский?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна