хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Політика...

Політикан думає про наступні вибори, політик - про наступні покоління.
                                           Елефтеріос Венізелос, грецький політичний діяч
17

Коментарі

17.11.12, 19:02

влучно

    27.11.12, 19:42

    Тоді: в нас нема ні політиків,ні політиканів...

      37.11.12, 20:23

      Л. Кравчук, політик, якого я не дуже люблю, одного разу проголосив чудову фразу: Проблема України полягає в тому, що у ній є багато політиків і зовсім немає державних діячів.

        47.11.12, 21:12Відповідь на 3 від Мреє DAD

        Л. Кравчук, політик, якого я не дуже люблю, одного разу проголосив чудову фразу: Проблема України полягає в тому, що у ній є багато політиків і зовсім немає державних діячів.Самокритично з його боку...

          57.11.12, 21:13Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

          Тоді: в нас нема ні політиків,ні політиканів...Загалом так... Баблолюби одні...

            67.11.12, 21:18Відповідь на 4 від претендент

            Л. Кравчук, політик, якого я не дуже люблю, одного разу проголосив чудову фразу: Проблема України полягає в тому, що у ній є багато політиків і зовсім немає державних діячів.Самокритично з його боку...Це діагноз. Незалежно від того, ким озвучений.

              77.11.12, 21:26Відповідь на 5 від претендент

              Тоді: в нас нема ні політиків,ні політиканів...Загалом так... Баблолюби одні...Украл,випіл,за бугор...

                87.11.12, 21:45

                Це не про нас...

                  Гість: lkjmn

                  98.11.12, 10:42Відповідь на 5 від претендент

                  Тоді: в нас нема ні політиків,ні політиканів...Загалом так... Баблолюби одні...100%
                  Подивимось на "Свободу" - новенькі все-ж таки.

                    108.11.12, 18:00Відповідь на 9 від Гість: lkjmn

                    Тьотя Монтян каже таке: "Ким себе покаже Тягнибок - дійсно ідейним борцем, який, хоч і брав гроші у своїх ворогів, але здатний штовхати свої ідеї, чи звичайним дерибанщиком, якими себе показали "свободівці" у Тернополі та інших місцях - невідомо".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна