Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

За "язиковий" законопроект проголосувало всього 172 депутата

За законопроект про засади державної мовної політики проголосувало 172 депутата, а не 234, як офіційно оголошено.Про це у блозі на "Українській правді" написав журналіст Сергій Андрушко з посиланням на письмову реєстрацію депутатів за 5 червня, оприлюднену на сайті Верховної Ради.

Як з’ясувалося, один із депутатів, який голосував за законопроект, офіційно перебував в цей час у відпустці, ще один – був у відрядженні, ще один – хворів, інші 59 парламентарів, голоси яких були "за", на це засідання були письмово не зареєстровані.

Усього незареєстрованих, чи тих, які хворіли або були у відрядженні на момент ранкового засідання 5 червня виявилося 62 депутати (чиї голоси відображені електронною системою "за" ухвалення закону).

Якщо зайти, наприклад, на сторінку народного депутата Деркача, можна побачити, що він 5 червня проголосував "за" законопроект про засади мовної політики.

Водночас, на його ж сторінці в розділі "письмова реєстрація" можна побачити, що він цього дня – в офіційній відпустці.

Плотніков, який теж проголосував "за" на ранковому засіданні 5 червня був у цей час у відрядженні!

А навпроти прізвища колишнього спікера парламенту з комуністичної фракції Ткаченка у письмовій реєстрації зазначено, що у день голосування за мовний закон він "хворіє", хоча його голос враховано.

Серед депутатів, які проголосували за закон, але не були письмово зареєстровані – Ахметов, Янукович молодший, Бережна, Богословська, Васадзе – це лише з партії регіонів.

Колишній бютівець, а наразі позафракційний Писаренко, який теж проголосував "за" – так само не зареєстрований на засіданні.

"Оскільки для того, щоб законопроект вважався ухваленим потрібно 226 депутатів, даний законопроект можна вважати неприйнятим, оскільки, очевидно, що "за" нього особисто проголосували лише 172 депутати", - написав журналіст.

Повний перелік тих, чиї голоси враховані попри те, що вони не були письмово зареєстровані, були хворі або у відрядженні – наведено нижче.

Як відомо, стаття 84 Конституції України вимагає особистого голосування депутатів.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/6/6966094/

23

Коментарі

анонім

17.06.12, 09:19

Так вони увесь час так голосують. Кого це турбувало? До речі, 5-го ще досить багато комуно-бандюків було. Зачасту і половини від того нема. То у нас немає жодного, легально прийнятого закону -- живемо у віртуальному світі. А такі відмазки вигідні сраній парламентській опозиції -- неможна було допускати розгляду законопроекту. Все інше -- поразка.

  27.06.12, 10:09

  Шулери та кидали.

   Гість: Отец Онуфрий

   37.06.12, 10:47

   Братья и сестры возлюбленные, все вы знаете что на торжество Крещения Святой Руси прибывает с пастырським благословением Святейший патриарх Кирилл !
   Наилучшим совершенным даром для Патриарха и всей канонической Православной Церкви будет введение двуязычия на Украине.
   Что бы не измышляли на Западе враги Православия и Единения славян мы все единодушно будем молиться о мире и усмирени распрей и смуты.

    анонім

    47.06.12, 11:58Відповідь на 3 від Гість: Отец Онуфрий

    двоязикий змій - це ж мрія сатаністів, відповідно МП і ПР є послідовниками сатани, згинь звідси нечиста сила

     57.06.12, 13:15

     Але за свої картки вони все одно повині відповісти

      67.06.12, 19:40

      Шулери... Шкода тільки - 20 років типу незалежності, і знову повернулися до того, з чого починали.

       78.06.12, 09:00Відповідь на 3 від Гість: Отец Онуфрий

       http://photo.i.ua/user/2548344/254750/9212783/

        88.06.12, 11:03Відповідь на 3 від Гість: Отец Онуфрий

        на торжество Крещения Святой Руси прибывает с пастырським благословением Святейший патриарх Кирилл !Кому ТОРЖЕСТВО - а кому ПОЗОРИЩЕ!
        Ибо КОГАН (высшая должность у иудеев - так он САМ себя изначально назвал!) и СЫН РАББИ (раввина!) Владимир Кроваво Сонечко ОГНЕМ и МЕЧОМ принес Юдо-Християнскую религию в ВЕДИЧЕСКУЮ РУСЬ!
        http://video.i.ua/user/295100/51651/366323/ "Крещение Великой Киевской Руси - правда и вымысел"
        Так что хай "гуляет лесом" твое "святейшее святейшенство" - пока ему РОГА БЕСОВСКИЕ не обломали!

         98.06.12, 11:05

         НАПЕРСТОЧНИКИ в ПАРЛАМЕНТЕ!!! - продолжатели давних зеко-традиций

          108.06.12, 11:24

          Вот смотрю я на эти ИГРЫ наших "слуг народа" - и думаю: ЗА ЧТО МЫ ИМ ДЕНЬГИ ПЛАТИМ?
          И если МОЮ работу авиадиспетчера МОЖНО БЫЛО КОНТРОЛИРОВАТЬ Аудио и Видео записями еще 10 лет назад (и это ПОМОГАЛО частенько!!!) - то что мешает СЕГОДНЯ ввести такой же ВИДЕОКОНТРОЛЬ в этой "говорильне" (парламент по-французски).
          И тогда появится возможность ВЫЯВЛЯТЬ ОТСУТСТВУЮЩИХ прям на ВХОДЕ, и выявлять ШУЛЕРОВ - и сразу КАНДЕЛЯБРОМ В МОРДУ и пинком под сраку (прошу прощения за мой французский!) - как поступают во всех ПОРЯДОЧНЫХ Игровых заведениях!!!
          КТО "ЗА"???

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна