хочу сюда!
 

оксана

37 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-45 лет

Помста за розкол країни

«Помста за розкол країни» — акцію з такою назвою провели активісти всеукраїнського громадського руху «Відсіч» у місті Антрацит на Луганщині. Це жест спротиву патріотичної молоді проти розкольницького законопроекту Колесниченка — Ківалова «Про засади державної мовної політики», який фактично запроваджує російсько–українську двомовність. Тож «помаранчеві» активісти пообіцяли знизити рейтинг кожному депутату, який проголосує за цей проект.

Першим став Антрацит — мажоритарний округ голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремов. Днями там поширили десять тисяч написаних російською мовою листівок із закликом не голосувати за Партію регіонів та пана Єфремова. Акценти в «летючках» розставлено навколо економічних та соціальних провалів влади та її неадекватного втручання у гуманітарну сферу. Листівки клеїли скрізь, роздавали з рук у руки по всьому місту, проводили роз’яснювальну роботу, причому російською мовою.

Гроші на «підривну діяльність» активісти «Відсічі» збирали під час акцій протесту під Верховною Радою 24–25 травня та в соціальних мережах.

Першою «жертвою» мав стати лояльно налаштований до законопроекту голова Народної партії Володимир Литвин. Агітбригада збиралася на його рідну Житомирщину — у Новоград–Волинський. Однак фракція Народної партії знайшла в собі сили не голосувати за «окупаційний» законопроект, тому старт кампанії перенесли до Антрацита.

Тим більше що в сусідньому Сіверськодонецьку правоохоронці заарештували захисника прав місцевих підприємців Римму Білоцерківську. На допомогу їй зі Львова через всю Україну рушив автопробіг, організований Асамблеєю громадських організацій малого і середнього бізнесу — друзями «Відсічі». У Києві партнери об’єдналися і, провівши спільний мітинг у Сіверськодонецьку, рушили на Антрацит.

«Розвідка боєм» виявила неабиякий ентузіазм місцевих. «Дехто з приватних підприємців лишив агітаторам свої контакти для подальшої співпраці, — розповів «УМ» активіст «Відсічі», киянин Михайло Свистович. — Ми побачили, що в Україні люди скрізь однакові, їх не хвилюють проблеми мови — на першому місці в усіх стоять соціальні та економічні питання, потім — питання власної безпеки, злочинності, корупції, і аж на десятому місті — мови. Ще помітили, що скрізь люди негативно ставляться до нинішньої влади, яка порушує насамперед гуманітарні питання, не вирішуючи першочергові проблеми».

Свистович, відомий як активіст «чорної «Пори» часів Помаранчевої революції, певен: до сердець людей легко достукатися, якщо говорити з ними однією мовою — мовою поваги та розуміння. Незрозумілим для активістів лишилося одне — чому такою роботою не займається політична опозиція, а лише «світиться» перед телекамерами?

Утім «Відсіч» не ображається і збирає сили. Чий округ наступного разу опиниться під «обстрілом» протестних листівок? «Варіантів дуже багато — це і позафракційні із групи «тушок», і Ківалов із Колесниченком, — міркує Михайло Свистович. — Програма дій сьогодні в розробці».

Наступного разу, десь через тиждень, «Відсіч» обіцяє нагрянути в містечко Центральної України. «Шукайте нас у соцмережах і приєднуйтесь»,— закликають активісти.

Анна ЩЕПА . Україна Молода. http://umoloda.kiev.ua/number/2086/180/74359/

19

Комментарии

Гость: Ром@н_Сергеич

17.06.12, 05:29

А що ж воно там насправді таке страшне у тому законопроєкті?

  27.06.12, 06:40Ответ на 1 от Гость: Ром@н_Сергеич

  Нічого. Крім того, що 10% приблудної наволочі будуть мати більше прав, ніж 90% українців...

   Гость: Ром@н_Сергеич

   37.06.12, 06:44

   Яка дивна людина цей Gaydamaka. Чого відповідати, як що від людини за ігнором сховався.

    47.06.12, 12:57

    Незрозумілим для активістів лишилося одне — чому такою роботою не займається політична опозиція, а лише «світиться» перед телекамерами? Тому що так звану ОПАзіцію цікавить лише одне питання - як повернутись до корита. А на добробут людей і країни в цілому їм байдуже

     57.06.12, 19:19

     Продовжуйте хлопці, не вагайтесь!

      67.06.12, 21:07

      "Однак фракція Народної партії знайшла в собі сили не голосувати за «окупаційний» законопроект" Половина проголосувала. Так що Литвинці - жодного голосу від українців!

       77.06.12, 21:08Ответ на 1 от Гость: Ром@н_Сергеич

       Антиконституційні норми. До речі це не я придумав, а з АП - Ставнійчук.

        88.06.12, 08:27

        Час самих дєрьмотатів гранатами закидувати!

         98.06.12, 10:56

         А це http://blog.i.ua/community/3062/1003766/ як можна поянити?

          108.06.12, 14:49

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая