Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Про День батька!

Сьогодні, кажуть - День Батька...Нате вам бузька в ленту.
Ідеальний тато. Не бухає, не курить, гніздо сам ліпить, на яйцях сидить, не пхає дзьоба, коли жінка йде з коліжанками на аква-паті , жабів малим до гнізда сам носить, заначок не робить, по бабах не шляється, розуміє, шо жінці треба раз в рік до теплих країв на море злітати.
А ще дивиться на людський гадючник з висоти пташиного польоту, волонтерить тихенько: носить дітей файних хорошим людям, а поганим - неслухів і то, шо лишилось від природного відбору. І не вимагає за то нагород і визнання себе нев'їпенною птіцою. 
З Днем Батька, хлопці! Бережіть гнізда, пташенят і пильнуйте яйця! Не робіть бузька безробітним!))
NB Фото Богдана Волошина


(с)

16

Коментарі

119.06.16, 23:42

папусики

    219.06.16, 23:46Відповідь на 1 від Зa*рa*зa

    папусики аха)

      319.06.16, 23:57

      а шо ти так за яйця переживаєш ? )

        Гість: озеро

        420.06.16, 00:04

        і з днем медика!

          520.06.16, 00:26Відповідь на 3 від WalKing

          а шо ти так за яйця переживаєш ? ) та я взагалі нічим не переймаюся

            620.06.16, 00:27Відповідь на 4 від Гість: озеро

            і з днем медика! дякую!!!!

              720.06.16, 00:32Відповідь на 5 від Міс Марпл

              а шо ти так за яйця переживаєш ? ) та я взагалі нічим не переймаюсявзагалі то так , вони або є , або нема ... і медицина тут нічим не допоможе ... ) з днем медика !

                820.06.16, 00:37Відповідь на 7 від WalKing

                а шо ти так за яйця переживаєш ? ) та я взагалі нічим не переймаюсявзагалі то так , вони або є , або нема ... і медицина тут нічим не допоможе ... ) з днем медика ! дякую

                  920.06.16, 02:22

                  ..гніздисько може важити декілька центнерів, а слабих та хворих пташенят він викидає...
                  ..З святами)

                    1020.06.16, 08:35

                    С Днём Медика! Успехов на этом не лёгком поприще!
                    Ну а отца ты идеального нарисовала, я только трёх таких людей знаю. С одним из них на дачу сегодня еду, надо рассказать о нём, святой человек.
                    Про аиста дремучий анекдот вспомнил:
                    Семья ужинает, маленький сынишка спрашивает;" Мам, а откуда дети берутся?"
                    - Аист приносит.
                    - Я этому аисту из 42й квартиры яйца таки оторву!- мрачно сказал отец.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна