хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

П'ятниця))

14

Коментарі

Гість: Nahibator

116.11.18, 10:02

Лимон - крайне неподходящая закуска для хорошего коньяка. Закусывать коньяк лимоном придумал Николай 2, который не любил коньяк, но иногда приходилось его пить. А лимон перебивал нахрен вкус коньяка. И уж тем более не балык. И пьют коньяк по классическому правилу "3С" - кофе, коньяк, сигара, - после трапезы.
Савецкая газета тупо бреше.

    216.11.18, 10:44Відповідь на 1 від Гість: Nahibator

    Я би не сперечалася про смаки. Але раз вже зайшла про це мова - особисто я ніколи справжнього коньяку не пила (бренді з міста Коньяк). Але полюбляю хороший французький бренді з білим сиром або чорним шоколадом.

      316.11.18, 11:13

      Ещё один косяк: коньячная рюмка должна быть на короткой ножке с широким дном и сужением кверху. Про тонкое стекло - правда. Это чтобы дно ложилось в ладонь для подогрева напитка и усиления аромата. Поскольку напиток относится к десертным то и подаётся к нему сладкое (обычно шоколад). Но это относится к коньякам, а не к параконьячному суррогату, описанному в советской статье. Кстати, в прошлом году был на заводе "Таврия" (Каховка) на дегустации. Так вот, хороший коньяк - от 50$...

        416.11.18, 11:13

        можно помедленнее, я записываю...

          516.11.18, 11:25Відповідь на 3 від selavi

          Ещё один косяк: коньячная рюмка должна быть на короткой ножке с широким дном и сужением кверху. Про тонкое стекло - правда. Это чтобы дно ложилось в ладонь для подогрева напитка и усиления аромата. Поскольку напиток относится к десертным то и подаётся к нему сладкое (обычно шоколад). Но это относится к коньякам, а не к параконьячному суррогату, описанному в советской статье. Кстати, в прошлом году был на заводе "Таврия" (Каховка) на дегустации. Так вот, хороший коньяк - от 50$...Про опуклий бокал з короткою ніжкою підтримую

            616.11.18, 11:25Відповідь на 3 від selavi

            За 50 баксів краще вже купити оригінальний

              716.11.18, 11:26Відповідь на 4 від Вискарион

              можно помедленнее, я записываю...Я думала, ти по віскарям

                816.11.18, 11:31

                Блін! Хіба ж можна перед обідом таке викладати?! Я ледь слиною не вдавився! Ще й нема дома коньяку...! А пити його на мій смак краще з кавою, сиром і шоколадм чорним...!

                  916.11.18, 11:38

                  а я люблю либо под яблочко ... либо с канапешками сыр с плесенью (любой)+виноградинка

                    1016.11.18, 11:49Відповідь на 8 від Андрій1961

                    Блін! Хіба ж можна перед обідом таке викладати?! Я ледь слиною не вдавився! Ще й нема дома коньяку...! А пити його на мій смак краще з кавою, сиром і шоколадм чорним...! викладено ж ще зрання (а взагалі-то вчора)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна