хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

_R

_R

Турбота

Це ж яка турбота в путіна про російськомовних в днрлнр... Люди там жили, мали житло, мали якісь кошти, мали сусідів, свій двір, врешті мали свою малу батьківщину. Тепер їх, як тупе стадо ведуть в ростовську область, де нема нічого, з того, що вони мали.
Їхні будинки РФ використає для провокацій і швидше за все від них нічого не залишиться.

Цих людей лякають наступом ЗСУ саме в той момент, коли навколо кордону російська армія.

Ось така вона турбота РФ про людей. Такий то він рускій мір - мір ідіотизму, обману і насилля.
Дивно, що є прихильники такого щастя.
Дивно для нормальної людини, а для адептів рускава міра - це щастя. Вони чекають путіна і хочуть щоб так, як в днрлнр було і тут.
7

Коментарі

119.02.22, 08:15

Цікаво, скільки виїде дійсно корінних мешканців, а не зальотних. Зважаючи на те, що хто хотів виїхати, той давно вже покинув ці краї.

    219.02.22, 09:39Відповідь на 1 від nasinynka

    Не знаю скільки, але сам заклик до евакуації і її обгрунтування виглядає, як ідіотизм.

    Швидше за все ця евакуація для того, щоб створювати провокації з людьми чи їх житлом.

      319.02.22, 10:24Відповідь на 2 від _R

      Однозначно.

        419.02.22, 10:41

        глупость росийской политики
        никак не говорит о мудрости украинской политики
        по дурости так Украина переплюнула Росию

          519.02.22, 12:29

            619.02.22, 14:03Відповідь на 3 від nasinynka

            Напевно ще хочуть місцевих призваних в обов'язковому порядку в армію днрлнр чоловіків використати для провокацій, як гарматне м'ясо.

              719.02.22, 14:06Відповідь на 4 від atttonikam

              Зараз мова йде про можливу війну, втрату дуже великою кількістю людей життя, здоров'я, майна. Ваш коментар недоречний. Україна не прагне війни і жертв на відміну від РФ.

                819.02.22, 14:09Відповідь на 5 від Вурдалак

                Дякую

                  919.02.22, 14:35Відповідь на 7 від _R

                  на жаль це Ваш коментар недоречний
                  достаточно вспомнить что за психопатию устроили против якобы Руской угрозы от руских живущих
                  на территории Руси Украины не одно поколение - делая из них каких-то инородцев
                  вы боитесь путина?...а меня вы не боитесь?...срать на могилы моих предков гавном бендероавстрияков
                  мне жаль что вы или добровольно или по рождению дебильно всё воспринимаете

                    1019.02.22, 15:16Відповідь на 9 від atttonikam

                    Де на Ваших предків срали?
                    І хто Ваші предки, що на них срали?
                    Я не боюсь путіна. Ні на кого не срав, поводжуся ввічливо, не прагну когось вбивати не лізу в іншу країну, але, якщо хтось буде псувати мені життя, то любити точно його не буду.
                    Чи боюся я Вас? Я боюся, що у Вас з головою не все гаразд.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна