хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Судячи з теї логіки - я ніколи не любила(((

9

Коментарі

Гість: Fragile

124.11.15, 08:51

А для мене це принизливо, ніколи не лазила в телефоні, навіть й не тягне зазирнути.Просто кохаю й довіряю.

    224.11.15, 08:54Відповідь на 1 від Гість: Fragile

    А для мене це принизливо, ніколи не лазила в телефоні, навіть й не тягне зазирнути.Просто кохаю й довіряю.ну от і я не лазила, то за їх логікою виходить, що не кохала

      Гість: Fragile

      324.11.15, 08:56Відповідь на 2 від Міс Марпл

      Ми виключення з правил

        424.11.15, 09:04

        мій-не знає навіть, як мого телефона включатиа я мушу в нього лазити - шоб почистить спамові смс-ки

        колись кум чоловікові говорить- "ой,куме,сфотографуйте мене з кумою-най вона поставить нашу спільну фотку на мій вилик!",а мій йому- "дак я не знаю,як її телефоном користуватись і ващє не маю уяви,де воно там фотографує". А кум на те "тишоооо! я завжди ввечері перевіряю телефон дружини н а прєдмєт *с кєм гаваріла і скока мінут*"

          анонім

          524.11.15, 09:05

          Не правильная логика. Может просто доверяет?!

            624.11.15, 09:13Відповідь на 4 від disu

            мій-не знає навіть, як мого телефона включатиа я мушу в нього лазити - шоб почистить спамові смс-ки

            колись кум чоловікові говорить- "ой,куме,сфотографуйте мене з кумою-най вона поставить нашу спільну фотку на мій вилик!",а мій йому- "дак я не знаю,як її телефоном користуватись і ващє не маю уяви,де воно там фотографує". А кум на те"тишоооо! я завжди ввечері перевіряю телефон дружини н а прєдмєт *с кєм гаваріла і скока мінут*"
            Капец! Как она с ним живёт...

              724.11.15, 09:26

              За що орден ?

                824.11.15, 09:28Відповідь на 5 від анонім

                Не правильная логика. Может просто доверяет?!ЗАНУДА!!! иди жену обними,если есть

                  924.11.15, 09:40Відповідь на 3 від Гість: Fragile

                  думаю, таких як ми більшість

                    1024.11.15, 09:45Відповідь на 4 від disu

                    мій-не знає навіть, як мого телефона включатиа я мушу в нього лазити - шоб почистить спамові смс-ки

                    колись кум чоловікові говорить- "ой,куме,сфотографуйте мене з кумою-най вона поставить нашу спільну фотку на мій вилик!",а мій йому- "дак я не знаю,як її телефоном користуватись і ващє не маю уяви,де воно там фотографує". А кум на те"тишоооо! я завжди ввечері перевіряю телефон дружини н а прєдмєт *с кєм гаваріла і скока мінут*"
                    співчуваю кумі

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна