хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Акт відновлення української держави

Рано вранці 30 червня 1941 р. у Львові відбулися Народні збори, на яких було одностайно прийнято Акт відновлення Української Держави. На Князівській горі було піднято український національний прапор, а Львівська радіостанція повідомила про Державницький Акт населення України.

Православне та греко-католицьке духовенство підтримало Акт і закликало українців об’єднатися задля розбудови незалежної держави.

Національні Збори, на яких було проголошено Акт, обрали головою новоствореного Державного Правління Ярослава Стецька – активного діяча ОУН, одного із найближчих соратників Степана Бандери.

На Східну Україну звістку про відновлення Української держави понесли 6 тисяч націоналістів-бандерівців, яких розділили на три похідні групи. Перед ними стояло завдання створити українську адміністрацію та осередки ОУН. Найбільший осередок був на Дніпропетровщині (5 тисяч осіб), Кіровоградщині (1100 осіб), а також на Донбасі і в Криму. Ми наводимо повний текст Акту відновлення Української Держави:


Джерело http://www.neskorena-nacia.com.ua/novyny/1469-30-chervnia-1941-r-proholosheno-akt-vidnovlennia-ukrainskoi-derzhavy.html


14

Коментарі

Гість: Жаннонька

130.06.20, 15:50

Glory to UA!

    230.06.20, 16:05Відповідь на 1 від Гість: Жаннонька

    Glory to UA!я тебе минус укуярил, и в карму тоже

      330.06.20, 16:12

      под руководством гитлера - нормальная такая задумка, прямо в нюрнберг.

        Гість: Жаннонька

        430.06.20, 16:19Відповідь на 2 від Эйч

        Glory to UA!я тебе минус укуярил, и в карму тожеГореть вам в Аде!

          530.06.20, 16:37Відповідь на 4 від Гість: Жаннонька

          Glory to UA!я тебе минус укуярил, и в карму тожеГореть вам в Аде!опосля тебя

            Гість: Жаннонька

            630.06.20, 16:39Відповідь на 5 від Эйч

            Glory to UA!я тебе минус укуярил, и в карму тожеГореть вам в Аде!опосля тебяждитя бумеранга в карму, мужчина

              730.06.20, 16:47Відповідь на 6 від Гість: Жаннонька

              Glory to UA!я тебе минус укуярил, и в карму тожеГореть вам в Аде!опосля тебяждитя бумеранга в карму, мужчинаждитя сносу в нєбитіє
              дофігіща вас неадкватві-клонів тут було

                Гість: Жаннонька

                830.06.20, 17:25Відповідь на 7 від Эйч

                Glory to UA!я тебе минус укуярил, и в карму тожеГореть вам в Аде!опосля тебяждитя бумеранга в карму, мужчинаждитя сносу в нєбитіє
                дофігіща вас неадкватві-клонів тут було
                дэ "тут" - в шахтах?

                  930.06.20, 17:43

                  Блін, ну як можна було повірити, що один окупант виганяє другого для того, щоб у нього в тилу мала місце самостійна незалежна держава! Допомога - я,я, а держава - хто там хоче держави? Ану в табір його! Прикрий досвід будівництва держави з "допомогою" сусіда. Свою державу маємо будувати самі. У цьому навіть якщо ніхто нам не ворог, то ніхто нам і не друг, на жаль.

                    1030.06.20, 18:10Відповідь на 3 від RomahaN

                    под руководством гитлера - нормальная такая задумка, прямо в нюрнберг.Вже був. І кацапів з цими закидонами вже нахуй послали.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна