хочу сюда!
 

Александра

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-49 лет

Росія і Китай атакують світ

У НАТО заявляють про використання Росією та Китаєм технологій для контролю над людьми
ВІДЕО
29.09.2020 19:27
Росія і Китай потужно інвестують у новітні технології, щоб тримати під контролем власних громадян та поширювати свій вплив у світі, що вимагає від НАТО та його партнерів скоординованих дій із протидії таким загрозам, зокрема, у кібернетичній сфері.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірче Джоане (Mircea Geoan) під час віртуальної конференції CYBERSEC, що відбулася під егідою польського дослідницького Інститут Костюшко (Kosciuszko Institute).

Повний відеозапис виступу представника НАТО можна подивитися на сайті Північноатлантичного Альянсу.

«Нові технології та ті, що розробляються, є ключем до нашої безпеки та до захисту наших фундаментальних цінностей: свободи, демократії та верховенство права. Політичний Захід зараз стикається з авторитарними режимами, які зловживають новими технологіями, щоб дестабілізувати нас, зруйнувати наш устрій та маніпулювати нашим способом життя. Країни, які не поділяють наші цінності, такі як Китай і Росія, вкладають багато інвестицій в технології, які дозволяють їм підвищити контроль над власними громадянами та поширити вплив у світі», - сказав Джоане.

Він зауважив, що відкриті суспільства, де люди поважають закони, мають свободу думок, можливість навчатися та співпрацювати, будуть завжди успішнішими й ефективнішими, ніж закриті суспільства. У підвищенні власних спроможностей у сфері кібернетичної безпеки НАТО активно співпрацює з партнерами по усьому світу, у тому числі – з Євросоюзом, в сфері обміну інформацією, досліджень та проведення спільних навчань.

Заступник генсека наголосив, що НАТО продовжує активно адаптуватися до протидії новим загрозам, що виникають із розвитком технологій, зокрема, у кібернетичній сфері. Він підкреслив, що союзники по НАТО визначили кібернетичний простір як окремий військовий домен, поряд із суходолом, морським та повітряним простором, а також з космосом.

“Ми погодилися, що кібернетичний напад може активувати Статтю 5 нашого основоположного (Вашингтонського – ред.) договору, коли атака проти одного союзника буде вважатися атакою проти всіх», - зауважив Джоане.

Читайте також: Країни ЄС почали навчання з кібербезпеки

Він нагадав, що союзники по НАТО прийняли політичне рішення створити кібернетичний оперативний центр, як важливу складову військового командування Альянсу.

Як вже повідомляв Укрінформ, НАТО розробляє нову концепцію стримування й оборони для Євроатлантичного простору, яка має посилити спроможності Альянсу та зміцнити трансатлантичні зв’язки. Нова концепція буде першим таким всеосяжним документом, який охоплюватиме оборону Альянсу у всіх просторах та на всіх напрямках, включаючи не лише традиційні військові виклики, але також космос, гібридні та кібернетичні загрози, а також майбутні загрози, що можуть бути пов’язані із бурхливим технологічним розвитком

2

Комментарии

15.10.20, 12:43

ЗЕлена пліснява за кацапським сценарієм,в минулому році,на нас вже випробувала ці новітні технології.Спрацювало на відмінно,-начебто нормальні люди перетворились в стадо баранів і обрали собі ватажком тупого клоуна.

  26.10.20, 10:01Ответ на 1 от Davigadoff

  Неначе люде подуріли,

  Німі на панщину ідуть

  І діточок своїх ведуть!..

   317.10.20, 06:30Ответ на 1 от Davigadoff

   ЗЕлена пліснява за кацапським сценарієм,в минулому році,на нас вже випробувала ці новітні технології.Спрацювало на відмінно,-начебто нормальні люди перетворились в стадо баранів і обрали собі ватажком тупого клоуна.
   Не тільки Зе, але і Яника обирали з "мудрим" міркуванням:
   "Він накрав собі, тепер натирить і для нас"
   Хтось же підкинув цю "мудру" думку у суспільну свідомість???

   А мої земляки шахтарі-страйкарі, замість того, щоб гнати ростовських гостей з їхнім "руським миром" держаками від лопат та обушками до самого кордону, в 2014 році "сиділи на попі" та ліниво потякали:
   "- Мою лопату у мене НІХТО НЕ ЗАБЕРЕ"
   Ну і що? Лопату залишили але гроші не платять !!! Задоволені ???

    417.10.20, 06:38Ответ на 2 от Korsar-K

    Неначе люде подуріли,

    Німі на панщину ідуть

    І діточок своїх ведуть!..

    НАТО з самого початку створювалося як захист від прагнення московських генералів "помити чоботи в Ла-Манші"