хочу сюда!
 

Anastasia

30 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 28-38 лет

ОРЛО пішло у темряву

Українська сторона припиняє постачання електроенергії на непідконтрольні території Луганщини 23/04/2017

 

З 25 квітня Луганське енергетичне об’єднання припинить поставки електроенергії на непідконтрольні Україні території ОРЛО. 

Про це в ефірі телеканалу “ЛОТ” повідомив гендиректор Луганського енергетичного об’єднання Володимир Грицай, інформують “Донецкие новости“.

За його словами, в ЛЕО отримали документи від ДП “Енергоринок”, які підтверджені документами з Мінпалива та енергетики за підписом міністра Ігоря Насалика про те, що із вказаної дати буде повністю припинено перетікання на непідконтрольні території.

“З 25-го квітня буде повністю припинено перетік електроенергії на неконтрольований територію… Зараз наші технічні служби проводять певні заходи, і з 25 квітня, з 00:00, перетікання має бути повністю відключено”, – заявив Грицай.

До об’єктів, які отримують електроенергію від ЛЕО, наразі належить і Попаснянський водоканал.

1

Комментарии

125.04.17, 09:09

***ОРЛО пішло у темряву***
Про "ТЕМРЯВУ" = ЗВИЗДЁЖ!
Да, з 23:40 і до 00:30 Луганськ дійсно був ПОВНІСТ'Ю ОБЕСТОЧЕНИЙ!
Вирубилось ВСЕ, пов'язане з електрикою...
Але молодці енергетики!
Обіцяли справитись за 4 години \а я прогнозував, що ЧАС на ВСЯКУ справу має бути помножений на "Число Пі" = 3,14 - тобто буде добре, якщо дадуть світло до 12:00!!!\ - але справились за 50 ХВИЛИН!
---
Зато тепер Україна може ЗУПИНЯТИ ОСТАННЮ Українську "ТЕС" міста Щастя, яка працювала, дякуючи поставкам ДОНБАСЬКОГО АНТРАЦИТА, і забеспечувала ВСЮ ОБЛАСТЬ!
Всі ІНШІ "ТЕС" вже більше як тиждень СТОЯТЬ через блокаду
---
Ну й ХТО від того ВИГРАВ???
Раньше ***Україна отримувала*** платню за електроенергію...- а тепер будут отримувати ІНШІ структури...*

  225.04.17, 14:47

  Господи! Нарешті дійшло, що зрадники Криму, Даунбасу і Лугандонії мають бути без електроенергії, без води, без газу до тих пір, доки не піднімуть партизанську війну проти кацапо-рашистської РашіПараші!

   325.04.17, 15:23Ответ на 2 от ЧарКес

   Господи! Нарешті дійшло, що зрадники Криму, Даунбасу і Лугандонії мають бути без електроенергії, без води, без газу до тих пір, доки не піднімуть партизанську війну проти кацапо-рашистської РашіПараші!
   Я з вами не згоден, бо МИ - не вони. Безперечно, що йдуть "позакулісні" договори, але саме завдяки таким ми звільнили майже всіх наших полонених, а що лишилися - ще незрозуміло чому, можливо як Савченко в обробці. Для нас жодної користі в створенні проблем в побуті місцевого населення, тому що це нічого не вирішує - нічого! Як і блокада ОРДЛО дурня, бо зашкодила Україні в економічному зростанні і не зашкодила нічим особливо окупантам, бо вони постачання мають на пряму з РФ. Потрібно бути раціональними воїнами, а не революційними істериками.

    425.04.17, 18:09

    Тепер у цю зону зможе подавати електрику Росія.

    Тобто спочатку — рублі, потім — продтовари, далі — електроенергію, й нарешті — російські паспорти й визнання "республік". Після цього настане "захист російських громадян" і аналог Абхазії та Південної Осетії (навіть не Придністров’я).

    І тут є небезпека, що росіяни захочуть "для красоти" включити не ОРДЛО, а все ДЛО. Наприклад, до війни 2008 року невелика частина Абхазії, де в горах жили лази (субетнос грузинів), контролювалася Грузією. Після окупації росіяни звідти не вийшли, і вся Абхазія контролюється Росією.

     525.04.17, 18:09Ответ на 3 от Богдан Бо

     Богдане! Їх не зміниш, бо вони, як рашистські раби, звикли до палиці...Іншої мови вони не сприймуть!

      625.04.17, 18:11Ответ на 3 от Богдан Бо

      Щодо блокади цілковито згоден. А постання не підіймуть, бо боятимуться озброєних окупантів.

       725.04.17, 18:16Ответ на 5 от ЧарКес

       Ну як раби? От дехто ризикував собою й відстоював "русскій миръ". Спочатку тусувався на площах, потім захопив ОДА, а далі почав воювати проти України. Це теж було своєрідне повстання проти "бандерівців". Інша справа — що це не весь Донбас. Там є люди як за Росію, так і за Україну (навіть не всі виїхали), а є взагалі "ми за мир, а під ким, по фігу".

        825.04.17, 19:04Ответ на 5 от ЧарКес

        Богдане! Їх не зміниш, бо вони, як рашистські раби, звикли до палиці...Іншої мови вони не сприймуть!
        Перепрошую, але не ображайте патріотів, які стримали навалу рефів і не дозволили захопити всю Донецьку і Луганську область, бо то були саме місцеві. Як знаю, що в той час як одні з Тернопільщини йшли в лави ЗСУ і на фронт - інші в чималій кількості з тої ж Тернопільщини їхали (і їздять!) на заробітки до РФ! Ще інші виїздили переховуватись до Польщі. І взагалі в Тернополі дотепер стоїть пам'ятник Пушкіну! Що він там забув? В самому центрі міста! І місцевим до того діла немає, як і до відсутності підпису на пам'ятнику Тарасу Шевченку. Класика: в чужому оці і скалку помічають, а в своєму... Тому не потрібно бути таким аж агресивним деміургом.

         925.04.17, 19:07Ответ на 5 от ЧарКес

         Запрошую до нового спвтовариства "Слава Україні!"

          1025.04.17, 19:08Ответ на 6 от Nech sa paci

          Запрошую до нового співтовариства "Слава Україні!"

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая