хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Один з варіантів ...

Олексій Панич

А уявіть собі, як би розвивалася світова історія (не менше!), якби не впертість Майдану і не подвиг Небесної сотні.
* * *
Янукович на місці; його свора також. Незадоволених придушили. Але грошей нема - тому вся Україна (не лише Крим) "мирно" переходить під практично повний контроль Путіна. Обурені "націоналісти" маргіналізуються і локалізуються, здебільшого у Галичині. Російська імперія гордо посміхається і вимагає від світу визнати її таким самим "полюсом сили", яким колись був СРСР. Європа в шоці, але що вона може зробити? Адже все мирно, тож доводиться визнати реальність, як вона є. Бацька і Назар-бай, звичайно, знають, що вони наступні на черзі, але що можуть зробити вони? Адже от вже й ресурс України тепер де-факто путінський. Так, російська економіка неефективна; але ласого шматка України їй вистачить перетравлювати ще десь на пару десятиліть. Як наслідок, Євразійський союз перетворюється на грізне страховисько, яке реально хоче визначати майбутє світу. І воювати з ним - ані збройно, ані економічно - немає жодних пристойних підстав. А без таких підстав Захід майже безсилий...
* * *
Колись історики напишуть, що саме київський Майдан став переламним моментом в багатовіковій історії Російської імперії. І то буде правда.
* * *
І сказав Київ Російській імперії, наче новий Тарас Бульба: "Ти думала, що я тебе породив? Ну то я тебе і вб'ю!"

25

Коментарі

12.02.15, 22:06

Таки МАЙДАН зломаэ хребта кацапам!

    22.02.15, 23:30

    Дай Боже

      32.02.15, 23:42

      У нас не было альтернативы Майдану и нет альтернативы АТО.Как ни тяжко, как ни горьки потери....
      иначе--опять путинизм-сталинизм-лагеря

        43.02.15, 10:41

          53.02.15, 11:10

          А в планах Путина так и было...

            63.02.15, 11:51

            Це правда.

              73.02.15, 12:52

                83.02.15, 16:08

                Майдан переміг Януковича, але собі ради дати не може

                  93.02.15, 20:06

                  В планах кремлівського урода не було такого супротиву народу України проти кацапії. Не сработала пропаганда. Лиш слабі мозочком повелися.