О сообществе

всіляке сприяння захисту народу і теренів України від зовнішніх загарбників і внутрішньої зради
Вид:
краткий
полный

Захистимо Україну

Добре, що відром вуха не відрізало

Vadim Labas додав 4 нові світлини.
10 год · 

В славном городе Черноморске , на День Защитника, нехороший человек с сепаратистскими взглядами, ночью шел закрашивать наш герб. 
Прибыв на место он споткнулся, упал, перевернул ведро краски себе на голову. В результате падения получил множество ушибов. 
Мораль : Нельзя на праздники делать плохие дела. И вообще никогда нельзя делать плохие дела против Украины . 


Світлина від Vadim  Labas.

Світлина від Vadim  Labas.

Світлина від Vadim  Labas.


:)

Накануне

Во-первых, http://blog.i.ua/community/5846/2041873/
Во-вторых...я ОЧЕНЬ надеюсь, что хоть сейчас не выползут любители дезодорантов на халяву...Пожалуйста, не разочаровывайте нас, женщин, в мужчинах.
Интеренет кишмя кишит пояснениями, ЧТО мы праздновали 23 февраля, поэтому повторяться глупо.
Опять-таки, надеюсь, что осознали, что СТЫДНО праздновать вместе с врагом...
И...я очень рада тому, что дети в школах и молодёжь в вузах послушают о НАШИХ защитниках, защитниках Украины.Пусть иногда это будет формально(что поделать), но пусть это будет вместо совкового бреда училок-сталинисток старой формации.
Пусть на душе будет светло, а наших,украинских, традиций будет больше.
(В вузе меня помимо специальности обучали медицине(в то время, как мальчиков обучали на военной кафедре) и выдавали военный билет как медсестре запаса. ВСЕМ девочкам(Пономаренко,Бондаренко, Тамиленко и пр.)выдали военный билет, где было написано:"национальность русская". Жаловаться было некому...)
Несколько сумбурно, простите.

Раптом хто забув

Radmila Korzh

Пам"ятка до Дня Захисника України.
1. Не всі чоловіки захисники України.
2. Не всі захисники України - чоловіки.
3. Серед захисників України є цивільні, волонтери і волонтерки.
4. Скажи тверде - НІ! - маркетологам. Не купуй фігні під свято
5. Совок головного мозку лікується збором інформації щодо свята, аналізом цієї інформації і синтезом здорової думкиТи живеш не на тому березі ріки


“Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь”

Тарас Шевченко

“Ненародженим землякам моїм”

Україна, ледь жива, виповзла, чисто випадково, з кацапського рабства у 1991-му році. Українці на той момент не мали жодної партії, жодної громадської організації, яка б чітко вказала напрямок руху, а краще, сама була би здатна вести за собою. З тої причини, що ленінці краще знали душу українців, вони неодноразово перемагали і будуть перемагати українців у наступних виборах, навіть найдемократичніших, навіть без жодного шулерства.


Хто може знати хоч одного політика, депутута, що прочитав “Южноруський буквар” Тараса Шевченка, хоч пару раз? Вважаю, прочитати той томище один раз замало, бо на плечах у Тараса сиділо два найповажніших цензора Російської імперії які диктували власні умови, на яких і вийшов той буквар.


Потрібно було 25 років “вільного” життя, аби “українській” владі нарешті дійшло, точніше її змусили, ввести мовні квоти, як відповідь на військову російську агресію. Яка влада, такі і санкції!Колись читав статтю української громади з Молдови. Школяр, аби засвоїти якесь правило, мусить його повторити 33 рази. “Україномовні” поети, мабуть то прийняли за чисту монету і почали писати пісні, де власну думку вселяють в українські голови. Їм мабуть не цікаво, що українці більше 3-х повторів не люблять.


Сперечатися ні з ким не збираюсь і не для того пишу. Українські націоналісти, мають обмений ресурс медійний, бо олігархів не мають. І це, тим цікавіше. Роздаючи газету “Свобода”, однойменної партії, помітив, що села, куди завезти і роздати газети ці мені не вдалося, голосували за партію ВО “Свобода” краще, на виборах до Верховної Ради. Думав, то випадково, хоч і намагався пояснити Олегу.


Зараз, нарешті, крім газети ми отримали і радіо “Свобода”! Його я неодноразово нагло вимикаю, бо терпець уривається. Як не москалемовного “спеца” запросять до студії, то пісню поставлять найдебільнішу, що сотню раз повторює несінітницю. Як на мене, то і слово “мед!” повторене чотири рази є ознакою дебілізму. Адже час витрачаємо, тобто, найдорожче в житті, намарно. Більше меду, з того не буде.


Йде війна. Патронів обмаль. Тому, навіть одне слово має вражати ціль, а не дратувати, як, скажімо пісенька подібна на “Ти живеш не тому березі ріки”. Наше радіо має гуртувати українців, а не дратувати!

салют і день народження....

юбілей- 52....калиновка....збіг????????????????????????

10%, 1 голос

90%, 9 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
191
предыдущая
следующая