Лідер опозиції Ю.Тимошенко удостоєна премії Боніфація VIII !!!
- 10.08.12, 10:41
- Я українка
В урочистій обстановці, в присутності значної кількості запрошених і дійсних членів Академії з доповіддю та пропозицією, щодо ситуації з лідером опозиції України Юлією Тимошенко виступив президент Академії пан Де Анжеліс.
Під оплески мені було передано рішення Академії і послання Юлії Тимошенко.
Засідання Академії Боніфаціана відбулося в старовинному легендарному папському палаці в Ананії.
У листі президента Академії Боніфаціана доктора Санта де Анжеліс і президента Наукового комітету Його Святості Франко Кроче на адресу лауреата премії 2012 лідера опозиції України Юлії Тимошенко висловлюється впевненість, що видатна пані Юлія прийме нагороду і удостоїть Академію особистою присутністю і вітальною промовою.Крім того, в листі висловлено підтримку і надія на добрі новини.
Премія одного з найбільш авторитетних гуманітарних установ при Святому Престолі Папи Римського була присуджена одноголосно.
Зазначу, що премія імені Боніфація VIII заснована в 2003 році Папою Римським Іоанном Павлом II.
Присуджується за підсумками засідання ради директорів Академії і Наукового комітету Міжнародної премії.
У різні роки премії були удостоєні видатні діячі, такі як Префект конгрегації католицької освіти кардинал Зенон Грочолевскі, глава Папської ради з міжрелігійного діалогу кардинал Жан-Луї Торан, бібліотекар Римської Церкви кардинал Хорхе Марія Мехія, премією удостоювалися представники громадянського суспільства, наукових, культурних, дипломатичних кіл. Серед них: лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицині Рита Леві-Монтанчіні, президент Європейського парламенту Єжи Бузек Кароль, президент Італії Оскар Луїджі Скальфаро, прем'єр-міністр Республіки Польща Хана Сухоцька, лідер Християнсько-демократичної партії Албанії Зеф Бушаті, астронавт Умберто Гуидон, міністр культури Італії професор Орнагі Лоренцо, ректор Римського університету «Ла Сап'єнца» Ренато Гуаріні.
Коментарі
Лесь Кавун
110.08.12, 12:08
Natali 29
210.08.12, 12:22Відповідь на 1 від Лесь Кавун
А судьи кто...???![](//i3.i.ua/v2/smiles2/look.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/tears.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/foo.gif)
Да, но к большому сожалению в нашей стране ее за это судят...Лесь Кавун
310.08.12, 12:31Відповідь на 2 від Natali 29
Allleksus
410.08.12, 12:47Відповідь на 3 від Лесь Кавун
Для вас главное должно быть то, что бредить вам не мешает никто!![](//i3.i.ua/v2/smiles2/foo.gif)
Тот кто в правительстве, от сельсовета, до ВР - все "безгрешны", но любого можно взять за расхищения, откаты, злоупотребления, и т.д...... и луценко и тимошенко - не исключение, просто их компашку надо бы расширить ....
Лесь Кавун
510.08.12, 13:01Відповідь на 4 від Allleksus
Allleksus
610.08.12, 13:34Відповідь на 5 від Лесь Кавун
я о том, что к 50%-м причислять тимошенко-лазаренко-луцев..... невозможно, а у вас, уважаемый друг Лесь, как-то в одну кашу и пацан, попавший в оборот и верхи, которым всем сидеть надо бы разом с теми, кто уже там! Причём не только сидеть, а и максимально вернуть награбленное в казну государства: и имущество, и земли, и ценности, и просто валюту!
И согласитесь, впервые в нашей истории такое делается.... может быть последующие олигархи, пришедшие на смену этим, сделают то же самое, и снимут гриф неприкасаемых с верхорадистов!
Natali 29
710.08.12, 13:57Відповідь на 3 від Лесь Кавун
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/unsmile.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/tears.gif)
Да уж... справедливости не жди, а что ждать нам обычным гражданам...???Лесь Кавун
810.08.12, 14:43Відповідь на 6 від Allleksus
Чому не сидять ті, хто за останні півтора роки обікрав народ України на 60 млрд доларів і переправив їх в офшори ???
Лесь Кавун
910.08.12, 14:45Відповідь на 7 від Natali 29
Natali 29
1010.08.12, 15:32Відповідь на 9 від Лесь Кавун
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/unsmile.gif)
У нас нет никаких прав...есть только обязанности...
Хотя под лежачий камень вода не течет...![](//i3.i.ua/v2/smiles2/podmig.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/smile.gif)
Если высокопоставленные особы не могут отстоять свои права... то что в наше время говорить о наших правах...???