хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Прислали друзі, сказали, що про мене))


... А потом я куплю собі плюшевий халат в бєшених розах ультрафіолетового кольору. І буду шантажувать Надєжду.
От вона така каже "Мама, у нас там паті планується, я піду. Буду пізно, пяна грязна й не сама". І тут я така відкриваю шафу дістаю той халат, і кажу "Харашо, доця, іди, я тебе вийду отак встрічать" і міряю той халат.
І доця бац у 8 вечора дома, твереза і незаймана.
Або от вона каже , "Мама я тут Максіма запросила познайомитись", а максім же ж той, єстєствєнно, а як же ж інакше, якийсь прищавий нелюдь який зазаіхає на мою квіточку. І я така мигом вдіваю той халат і кажу драматично так і виразітєльно кажу - "Веди! Я готова". Кароче максім пролітає.
А колись же ж вона поїде десь із друзями на відпочинок, і я тишком візьму і дістану з чемодана усе красіве й сексуальне і покладу той халат, ну може ще записку, "Доця, хай цей халатік нагадує тобі про мою безгранічну любов до тебе. Развлікайся".
Або от скаже "Мама,я піду поступать на культпрацівника. І я не буду орать "Токо через мой труп. Рома скажи їй" я не буду демонстрірувать давлєніє. Я канєшно ж удіну той халат і скажу "Пішли, дєтка! Де та приймальна комісія?".
А раптом вона скаже "Мама, ось мій Ваня, я вихажу замуж", то не почує звук падающого тіла, а тільки льогкий "вжик" халатного замка і мій голос "Доця, у мене готовий свадєбний наряд".

12

Коментарі

112.06.16, 00:54

єгоїстка
карочі

    212.06.16, 00:58

    Смысловое наполнение текста напоминает песню "Олені, олені, небриті і неголені...."

      Гість: реал

      312.06.16, 01:05

      це не про тебе Танюха твоя ДОЧКА ще замала хай росте здорова на радість Хто хто, а в мене аж дві дівки це капец для папки

        Гість: качка

        412.06.16, 01:10

        відверто кажучи ні куя не пойняв окромя шо без халата и щастлива

          512.06.16, 01:12

          а я то думаю... откуда пішов вислів... яка цинічна халатність

            Гість: качка

            612.06.16, 01:17Відповідь на 5 від Полина_Я

              712.06.16, 02:35

              а ти сама як вважаєш? всe—таки про тeбe?

                812.06.16, 03:40

                Отакої...

                  912.06.16, 07:19Відповідь на 5 від Полина_Я

                  а я то думаю... откуда пішов вислів... яка цинічна халатність Супер

                    Гість: O-leg-O

                    1012.06.16, 09:31

                    Коли мужик тікає, мама починає єбать мозок дитині. В результаті діти з надламаною психікою , адже втікти як папа від мами не можуть. И если представить, что мужчина -- ДУБ, а женщина -персик, то в таких случаях становится понятнім, что на персике хотят вырастить желуди. Потоу и говаривал Белинский, что нет ядовитее пасквиля на человечество, чем женщина с мужским характером. Потому и "горе от ума" и маме и ребенку от нее.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна