хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Відповідь Тягнибока

                    Три тижні тому, я спрямував ВО Свобода, та Тягнибоку, цей лист -  Звернення до ВО "Свобода", та її лідера, О.Тягнибока. 
                    П'ять днів відповіді не було. Я написав Тягнибоку на Фейсбук, де попросив, все ж таки, дати по можливості відповідь. Там, на Фейсбук, він відповів. Не буду давати оцінку, просто викладу його відповідь, і свою. Ну, і для підтвердження, скріншот відповіді Тягнибока. Ось він - 




Олег Тягнибок 

Пане Петре!

Дивно, що людина, яка "чимало часу проводить в інтернеті", не вміє користуватися пошуковими системами. Тому, спершу ознайомтесь з позицією об'єднання "Свобода" щодо окреслених питань. А потім аналізуйте, питайте. А то, не володіючи правдивою базовою інформацією - нафантазували собі, понакручували себе і інших, а тепер моралізуєте... 

http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/zayavy/013600/

http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/:
VII. Зовнішня політика і оборона. Європейський україноцентризм та сильна держава

10. Розпочати реальні, а не декларативні дії, які уможливлюють Україні інтеграцію до європейських структур безпеки: очистити владу та силові структури від агентури Москви; знешкодити фінансовані Росією підривні організації; делімітувати та демаркувати кордони; погасити осередки сепаратизму; нейтралізувати усі територіальні претензії до України; забезпечити виведення російських військових баз з української території; негайно реформувати та розбудовувати ЗС та ВМС України.

11. Вимагати від країн-членів НАТО вигідних для України умов, чітких ґарантій та конкретних термінів можливого вступу України до Альянсу. Розробити та втілювати паралельний план безпеки і оборони України.

Моя відповідь

Пане Олеже, хіба я давав привід, щоб Ви, так, не хочеться казати по-хамські, скажу, так різко відповіли? Пошуковими системами я вмію користуватися, і взагалі, що стосується інтернету, думаю, що краще Вас володію.
Стосовно НАТО. Це зараз Ви більш лояльні до нього. Я бачив Ваши інтерв'ю, де Ви відхрещувалися від НАТО. Більше того, коли були вибори у Верховну Раду, я завітав у Ваш штаб, він був поряд з моїм домом. І там запитав, чи правда, що Свобода проти вступу України в НАТО. Хлопець, що там був почав водити козу. Що мовляв треба нам свою армію розбудувати, щоб ми були сильні, а тільки потім вже думати і про вступ до НАТО. На моє запитання, а що буде, поки ми будемо розбудовувати свою армію, москалі захоплять Україну, він відповісти не зміг. Але я наполеглива людина, і в решті-решт добився від нього, що він прямим текстом сказав, що так, Свобода зараз проти вступу України в НАТО.
І ось я дивлюся цей пункт (до речи, я читав програму партії, і бачив цей пункт), "Вимагати від країн-членів НАТО вигідних для України умов". Ви мені скажить, будь ласка, кому прийшло в голову встромити таке формулювання в програму? Той, хто це зробив, думав що-небуть своєю головою? Невже не зрозуміло, що це не ми потрібні НАТО, а НАТО потрібно нам? Яке ще "вимагати"? А умови вступу в НАТО відомі. Візьміть їхній статут та почитайте. І нема чого город городити. Можна цей одинадцятий пункт сформулювати так - 11.Вступ в НАТО. Все. Стисло та зрозуміло. Більше того, та заявка на вступ, яку спрямували до НАТО Президент України, Прем'єр-Міністр України, та голова Верховної Ради, наскільки мені відомо, не була відкликана. Залишилося тільки пройти процедуру вступу.
Але в моєму листі, не це було головне. Ви, мабуть, його не читали. Або не до кінця дочитали. І по суті не відповіли. В мене чомусь складається враження, що Ви навмисно закинули мені ці безпідставні звинувачення, щоб не визнавати, що ті провокатори, про яких йдеться в моєму листі, і які діють на користь бандюкам, та на шкоду опозиції, роблять це за Вашим погодження. Стосовно цього хотілося би почути Ваше спростування, або, що буде дуже гірко, підтвердження.

                    Оце і все. Так і не давши по суті відповідь, він зник. Висновки робіть самі.
13

Коментарі

12.05.12, 19:44

Петре, з відповіді абсолютно чітко видно, що вона формальна. Ніхто і не збирався давати якісь обгрунтовані відповіді, чи спростування. І даремно було б цього чекати.
Мараторій на критику опозиційних сил ВОС не виконує.
Щодо Програми, то там окрім НАТО, є дуже багато проколів. Це не відшліфований документ, який являє собою невдалий гібрид Програм КПРС та нааціоналсоціалістів.
З іншого боку Ви хочете аби Тягнибок вплинув на псевдопатріотів, які є членами ВОС? Як він це зробить? Це потрібно визнати спочатку.

    22.05.12, 19:59Відповідь на 1 від helsan

    Така відповідь, теж відповідь. Це ставлення до виборця. І воно не додає балів Тягнибоку. Дійсно, він діє за схемою КПРС. Голосні, але порожні гасла.
    А на цих псевдопатріотів ніяк не вплинеш. Можна тільки дати їм оцінку.

      32.05.12, 20:46

      А чого ви чекали від агента ПР?

        42.05.12, 20:52

        Браво. А де мої рубліки? Як посібника агента?

          52.05.12, 21:05Відповідь на 3 від ab absurdo

          А чого ви чекали від агента ПР?Та сенсацїї, по великому рахунку, не очикував.

            Гість: Лютый Гриня

            62.05.12, 21:20

            Петя! А ти, такий наївний, мабуть все таки вірив в те, що тягнибок тобі відповість чемно???Ти подивися на його прихильників, які здебільшого знаходяться в варті. Так там крім образ, по-іншому навіть розмовляти не вміють.
            http://narod.i.ua/user/3022299/gbook/3438336/?p=2#comments
            Дарма ти так думав.Є в мене фотка , де Михальчишин свої факи роздає. Хочеш, то вишлю поштою.

              72.05.12, 21:36Відповідь на 6 від Гість: Лютый Гриня

              Петя! А ти, такий наївний, мабуть все таки вірив в те, що тягнибок тобі відповість чемно???Ти подивися на його прихильників, які здебільшого знаходяться в варті. Так там крім образ, по-іншому навіть розмовляти не вміють.
              http://narod.i.ua/user/3022299/gbook/3438336/?p=2#comments
              Дарма ти так думав.Є в мене фотка , де Михальчишин свої факи роздає. Хочеш, то вишлю поштою.
              Та нічого я не вірив, Люба. Що я, не знаю, що то за збіговисько? Ось, чергове дерьмо від них - http://blog.i.ua/user/1548373/978144/?p=1#p0
              Хотілося ще Тягнибока послухати.

                82.05.12, 21:47Відповідь на 2 від бандерівець

                Така відповідь, теж відповідь. Це ставлення до виборця. І воно не додає балів Тягнибоку. Дійсно, він діє за схемою КПРС. Голосні, але порожні гасла.
                А на цих псевдопатріотів ніяк не вплинеш. Можна тільки дати їм оцінку.
                Про те вони вам відповіли, спробуйте щось написати Турчинову, чи іншим БЮТівцям, мені ще ніхто ні разу не відповідав.Відповідь їх формальна, написав її, якийсь писака з його штабу, навряд чи Тягнибок сам цим займається.

                  Гість: Лютый Гриня

                  92.05.12, 21:51Відповідь на 7 від бандерівець

                  Петя! А ти, такий наївний, мабуть все таки вірив в те, що тягнибок тобі відповість чемно???Ти подивися на його прихильників, які здебільшого знаходяться в варті. Так там крім образ, по-іншому навіть розмовляти не вміють.
                  http://narod.i.ua/user/3022299/gbook/3438336/?p=2#comments
                  Дарма ти так думав.Є в мене фотка , де Михальчишин свої факи роздає. Хочеш, то вишлю поштою.
                  Та нічого я не вірив, Люба. Що я, не знаю, що то за збіговисько? Ось, чергове дерьмо від них - http://blog.i.ua/user/1548373/978144/?p=1#p0
                  Хотілося ще Тягнибока послухати.
                  Послухай, тут діагноз однозначний, лікуванню не підлягає взагалі.

                    102.05.12, 21:53Відповідь на 8 від Нормальний

                    Така відповідь, теж відповідь. Це ставлення до виборця. І воно не додає балів Тягнибоку. Дійсно, він діє за схемою КПРС. Голосні, але порожні гасла.
                    А на цих псевдопатріотів ніяк не вплинеш. Можна тільки дати їм оцінку.
                    Про те вони вам відповіли, спробуйте щось написати Турчинову, чи іншим БЮТівцям, мені ще ніхто ні разу не відповідав.Відповідь їх формальна, написав її, якийсь писака з його штабу, навряд чи Тягнибок сам цим займається.
                    Скоріше всього, це він. Його стиль. Це сайт ведуть його чинуши, а на Фейсбук він сам юзає. З БЮТівцев, зі Шкілем спілкувався. Олег Медведев, навіть на коментарі не реагує.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна