Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Забзалюк провів спецоперацію. Відео.

Додаток: фонограма перемовин. Увага! Ненормативна лексика.

23

Коментарі

18.02.12, 15:17

Щойно чула цю новину. Я в шоці. Якщо це правда - недовго залишилось Забзалюку

    28.02.12, 15:21Відповідь на 1 від Лінулька

    Щойно чула цю новину. Я в шоці. Якщо це правда - недовго залишилось ЗабзалюкуТа вже пізно. Він все сказав.
    А в мене, аж на душі полегшало. Не вкладалося в голові, що така людина стала зрадником.

      38.02.12, 15:27Відповідь на 2 від бандерівець

      Ви мене дивуєте. Тимошенко теж багато чого сказала. А його можна звинувати у взятті хабаря і засадати.
      Чули наприклад новину, що вчора посадили людину на рік за те, що він дав хабаря таможеннику 100грн.?

        48.02.12, 15:46

        Розсилаю! У мене не було сумніву, що Забзалюк - порядна особа і не зрадник. Коли, немов би, пішов, була думка, що це не просто так. Треба створювати реальні загони спротиву. Будь-яка жива істота на підсвідомості захищає своїх дітей, свою територію, своє гніздо, нору. А ми, що називаємо себе гордо - людина, що перебуваємо на вищому рівні розвитку, маємо другу сигнальну систему - СЛОВО! - чому ми допустили банду і дозволили вбивати нас? Абсолютно очевидним було, є і буде - це ОСТАННІЙ БІЙ або довічне рабство.

          58.02.12, 15:48

          Хто ще не вірить,що В КОЖНІЙ ПАРПТІЇ є заслані козачки? НЕ ЗАБУВАЙТЕ ким був Олександр Турчинов! На кожну хитру задницю - завжди знайдеться болт з нарізкою!

            68.02.12, 15:50

            Петре,щось не можу прослухати заяву до кінця.На шостій хвилині запис тормозить.

              78.02.12, 15:58Відповідь на 4 від Strannik777

              ciot[:избавь себя, так как ты попался в руки ближнего твоего.
              не давай сна глазам твоим и дремания веждам твоим;.
              спасайся, как серна из руки и как птица из руки птицелова.
              Доколе ты, ленивец, будешь спать? когда ты встанешь от сна твоего?
              Немного поспишь, немного подремлешь, немного, сложив руки, полежишь:
              и придет, как прохожий, бедность твоя, и нужда твоя, как разбойник.
              Человек лукавый, человек нечестивый ходит со лживыми устами
              мигает глазами своими, говорит ногами своими, дает знаки пальцами своими;
              коварство в сердце его: он умышляет зло во всякое время, сеет раздоры.
              Зато внезапно придет погибель его, вдруг будет разбит - без исцеления:]cit.
              Сказано було тисячі років до нас, а ми нічого не навчились

                88.02.12, 16:13Відповідь на 3 від Лінулька

                Ви мене дивуєте. Тимошенко теж багато чого сказала. А його можна звинувати у взятті хабаря і засадати.
                Чули наприклад новину, що вчора посадили людину на рік за те, що він дав хабаря таможеннику 100грн.?
                Він депутат, на відміну, від Юлі. Все ж таки, неабияка, але недоторканість.

                  98.02.12, 16:14Відповідь на 6 від Alter ego*

                  Петре,щось не можу прослухати заяву до кінця.На шостій хвилині запис тормозить.На панелі відео, внизу справа, є значок Ютуб. Натисні його і перейдеш на Ютуб. Може там не буде глючити.

                    108.02.12, 16:15Відповідь на 8 від бандерівець

                    він тепер не просто депутат, а ворог правлячої хунти

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна