Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Юлія Тимошенко: тільки в єдності ми збережемо незалежну державу



Дорогі мої!

Соратники, побратими, колеги, друзі!

Рідний український народе!

Я вітаю вас, вільних людей вільної і великої країни. Всіх тих, хто не здався, не опустив рук, не встав на коліна. Всіх, хто продовжує нашу святу і праведну боротьбу за Вільну, Незалежну, Соборну, Демократичну Україну!



Доля знову дає нам шанс. Шанс побудувати гідну країну. І ми повинні нарешті зрозуміти,
- що на цих виборах ми змагаємося за країну, а не за власні партії
- що мова йде не про склад парламенту наступного скликання, а про майбутнє країни на десятки років вперед,
- що головне – не провести кілька десятків своїх соратників до Верховної Ради, а вивести країну з темряви.


Дорогі мої!

В ці хвилини я перебуваю у в‘язниці, куди "поселив" мене Янукович. Я хочу, щоб ви знали, що я пройду через будь-які випробування, через будь-які тортури чи знущання. Я не здамся і не зламаюся. Але я хочу знати, що на волі ви також пройдете через всі випробування і об’єднаєтесь заради нашої спільної перемоги. Годі об’єднуватися перед розстрілом, давайте єднатися перед звершеннями.

І ще про одне. Якщо в тюремній камері дивитися у вікно, то можна побачити дві речі: або грати, або синє, світле небо. Я – бачу небо. Я навчилася не помічати грат. Бо свобода живе в мені самій.

Я закликаю бути вас вільними людьми.
Я вітаю вас зі святом, любі мої. Я люблю вас і пишаюсь вами.

До зустрічі на волі!

Слава Україні!

Юлія Тимошенко. Качанівська колонія, Харківська область

http://www.tymoshenko.ua/uk/article/e29639wo
26

Коментарі

123.01.12, 07:21

    223.01.12, 08:48

      323.01.12, 09:47

      і вас юлія володимитрівна зі святом! я впевнений що господь допоможе вам вийти переможцем. а зло буде жорстоко покаране. ви наш президент, вільної, демократичної, соборної держави. слава україні!

        анонім

        423.01.12, 11:35

        Интересно, если бы посадили бы овоща, он бы всрався с испуга и попал бы в реанимацию, как это было от яйца.

          523.01.12, 12:40

          Зі святом, Юліє ! Божим промислом цього року будемо разом! Ви - наш президент, без сумніву! Тримайтесь, щоб як ні парадоксально, підтримувати нас, немічних братів ваших.
          "Оковы тяжкие падут!
          Темницы рухнут и СВОБОДА
          Вас примет радостно у входа
          И БРАТЬЯ МЕЧ ВАМ ОТДАДУТ! "

            623.01.12, 13:22

            не всем доходит

              анонім

              723.01.12, 17:50

              22 января на Софиевской площади, я услышал слова настоящего украинца, патриота Василя Шкляра, человека понимающего роль и саму стать Юлии Тимошенко. Обращаясь к партии «Батькивщина» он сказал … «вы даже своего лидера не смогли спасти. Это она вас спасает».

                823.01.12, 19:17

                  924.01.12, 14:39

                  ...Доля знову дає нам шанс. Шанс побудувати гідну країну. І ми повинні нарешті зрозуміти..., ...що мова йде не про склад парламенту наступного скликання, а про майбутнє країни на десятки років вперед... /Ю. Тимошенко/

                  Україна супердержава планети Земля, якщо Президентом буде Юля!

                    1024.01.12, 21:45Відповідь на 9 від Округ 31

                    ...Доля знову дає нам шанс. Шанс побудувати гідну країну. І ми повинні нарешті зрозуміти..., ...що мова йде не про склад парламенту наступного скликання, а про майбутнє країни на десятки років вперед... /Ю. Тимошенко/

                    Україна супердержава планети Земля, якщо Президентом буде Юля!
                    1000%

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна