хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Юлія Тимошенко. Все спочатку?

Найвідоміша в країні арештантка і за сумісництвом лідер громадської думки, перебуваючи за ґратами, нині має можливість відійти від запеклих тактичних боїв, де вона отримала чимало перемог, але не менше й поразок, й поглянути на українську ситуацію зі сторони. Очевидно, це її не дуже надихнуло на подальшу звичну «боротьбу», де вона безсумнівно кращий боєць.

Але як добре й талановито вона не виглядала впродовж останніх років, які гучні оплески не отримувала в усіх аудиторіях, та за великим рахунком у підсумку мала лише великі поразки. Як і з заклятим другом Ющенком, так і з любим ворогом Януковичем.

Навіть при тому, що вона нині перебуває на вершині рейтингу політиків країни, то не тому, що прибавляє симпатиків, а тому, що катастрофічно втрачає своїх прихильників її головний конкурент.

9

Коментарі

122.12.11, 07:06

    222.12.11, 07:23

      322.12.11, 09:26

      "Портфельне" побоїще... Якщо кожному з них так кортить очолити список, то нехай замисляться (дивлячись на Тимошенко), куди і як швидко може завести лідера його тернистий шлях...

      Є там ще бажаючі?

        422.12.11, 10:25

        Змогли один раз. Зможемо і другий.

          анонім

          522.12.11, 11:44

          Политики прогнили до своих корешков, вот уже в России появляются и быстро увеличивают свою популярность среди средней прослойки Навальные.

            Гість: lyo Dnepr

            622.12.11, 11:45

            Я считаю, что Яценюк должен оттянуть на себя всех потенциальных тушек и так называемых демократов. Это не оппозиция власти, это эрзацоппозиция.

              722.12.11, 13:25

              Да ладно, пан Мороз, и вашим и нашим!

                822.12.11, 14:12Відповідь на 6 від Гість: lyo Dnepr

                Якбти ще люди зрозуміли, що у Яцека самі "тушки", та й не голосували за них. Тоді виникне питання - а за кого? "Проти всіх "прибрали, бо зрозуміли, що якщо 30% виборців голосуватиме "проти всіх" (а за нинішніх умов таке имоєжливо), то ВСІ ВОНИ ЗНИКНУТЬ з орени цього цирку на дроті.ВІиборами ми нічого не досягнемо, бо всі вони з однієї зони. Проти яцека навмисно буду їздити, де можливо, і агітувати "проти", бо це така гнида, що перестрибніу декого із ПРдунів.

                  922.12.11, 17:09

                    1025.12.11, 22:53