хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Як пройшов день народження Тимошенко біля СІЗО

 


Кілька слів щодо мітингу та концерту. Найбільш зворушливим мені видався виступ Ніни Матвієнко (коли вона співала молитву до Юлі, у людей в очах стояли сльози; потім всі разом з нею заспівали пісню про рушник - яка ж вона щира, чиста людина!) . також дуже палко і щиро виступила Олександра Кужель. Народ, що там стояв, підтримував її як нікого іншого з політиків. Вона говорила так, що її слова знаходили самий гарячий відгук. Чудово виступила Марічка Бурмака, Андрій Миколайчук. Був і Олександр Пономарьов - разом із ним співали гімн України. Звичайно не можна не пригадати нашого славетного патріота - Левка Григоровича Лук"яненка. Попри свій поважний вік й хитке здоров"я, він зміг прийти, виступити й підтримати Юлію. Його беззаперечний авторітет та красномовний життєвий шлях став тією ланкою, що з"єднала тих, хто боровся за незалежність під час радянської влади із тими, хто зараз чинить опір режиму Януковича. Прекрасно говорив Яценюк, тільки не зрозуміло, чому члени його партії (якщо вони є), проігнорували цей мітинг. Виступали Коваль від НРУ, Вячеслав Кириленко від ЗУ, Іван Кириленко та Турчинов від Батьківщини, Женя Тимошенко, Сергій Соболєв від ПРП. Вів концерт Олесь Доній. Бачив на сцені О.Данилюка та З.Шкіряка. Закінчився концерт на мажорній ноті, коли Тарас Петриненко заспівав свою найбільш відому пісню "Україно"


17

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

128.11.11, 00:29

А зачем нужны потенциальные предатели? Я всегда говорил, что мутный этот первый непроходной. А свободовцы совсем уже запутались в собственных интригах. Понравилась Кужель. Она настоящая.

    228.11.11, 00:40

    З днем народження !!!




    http://www.youtube.com/user/MrMukolai?feature=mhee#p/f/16/Wug1RBfBHQw

      Гість: Ivanovish13

      328.11.11, 02:55Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

      Гарна й розумна жінка.

        Гість: Лютый Гриня

        428.11.11, 08:18Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

        Понравилась Кужель. Она настоящая.Ти па'ятаєш що вона сказала перед тим, як іти з Сильної України? Я 38 років робила собі Ім'я, мене поважають люди, а тому я не можу зрадити людей!
        Кужіль- Не те, що молдаванин., як те (вибачаюсь) гімно. плаває, плаває, та ніяк до берега не припливе!!

          528.11.11, 08:27

          Перший непрохідний, противсіх А.Гриценко,як політик, давно поставив на собі хрест. своїми діями він спаплюжив себе і кидає тінь на діяльність своєї дружини- видатної журналістки.

            628.11.11, 08:57

            Браво всім і Юлі

              728.11.11, 10:47

              Додала в обране. Вдома обовязково перегляну відео. Дякую, Вікторе, за інфомацію!

                828.11.11, 13:11Відповідь на 6 від evgstereo

                Браво всім і ЮліЧого це 2 квітки?!

                  928.11.11, 13:16Відповідь на 8 від helsan

                  Вибачаюсь хоча на заході нема токих забобон

                    1028.11.11, 13:29Відповідь на 9 від evgstereo

                    Вибачаюсь хоча на заході нема токих забобонНе парне число повинно бути (1,3,5, а у Вас то 2, то 8), а на заході не знаю, не був на похованнях.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна