Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Про пасивну згоду



Пасивна згода робить нас відповідальними, адже ми відповідаємо не лише за свої дії, але й за те, що робиться з нашого дозволу. Дуже часто представники влади вважають, що, якщо громадяни мовчать, це означає, що у такий спосіб вони підтримують політичний курс влади. Хто мовчить — той погоджується; хто платить — той схвалює. Протестуючий, стикаючись із законом, що на його думку є несправедливим, вважає свою совість та свої моральні устої вищими за нав"язаний неправедний закон.

14

Коментарі

120.07.11, 14:55

100% правда.

    анонім

    220.07.11, 14:55

    Досить показових маніфестацій, починайте долати "сильних" світу цього.
    Протест – це коли я кажу: те і те мене не влаштовує. Спротив – коли я роблю так, аби те, що мене не влаштовує припинило своє існування. Протест – це коли я кажу, що відмовляюсь брати участь в будь-чому ганебному. Спротив – коли я докладаю зусилля, аби в цьому не брали участь і всі інші.

    http://una-unso.cv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=81&Itemid=1

      320.07.11, 15:11

      точно

        420.07.11, 15:29

          520.07.11, 16:22

            Гість: _Владзьо_

            620.07.11, 16:56

            кріпаки цього не розуміють

              Гість: lyo Dnepr

              720.07.11, 18:23

              Я считаю, что массовые протесты нужно будет организовать во время Евро-2012. Но к этому времени должны быть уже созданы параллельные органы власти в центре и на местах. Чтобы власть организованно перешла из рук в руки. Должно быть обязательно создано теневое правительство, возможно в изгнании, т.е. за пределами Украины

                820.07.11, 20:32Відповідь на 7 від Гість: lyo Dnepr

                Я считаю, что массовые протесты нужно будет организовать во время Евро-2012. Но к этому времени должны быть уже созданы параллельные органы власти в центре и на местах. Чтобы власть организованно перешла из рук в руки. Должно быть обязательно создано теневое правительство, возможно в изгнании, т.е. за пределами Украиныа може раніше? прихильники футболу втратять не багато! а от банда, яка за наш рахунок розбудовує це дійство, розраховуючи на великі бариші-спочатку здуріє, а потім

                  Гість: Рус с kija

                  920.07.11, 20:33

                  Пасивна згода робить нас відповідальними, адже ми відповідаємо не лише за свої дії, але й за те, що робиться з нашого дозволу

                    Гість: lyo Dnepr

                    1020.07.11, 21:32Відповідь на 8 від vov4ik126

                    Можно и раньше, но как бы Евро из-за них не запретили. И жертв может быть больше

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна