хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Новини з поля бою


Суддя брутально знущається з захисту, не гребуючи відвертим порушенням статей КПК. Наразі він позбавив захист самого висококваліфікованого захистника Сергія Власенка та відмовив у долученні до захисту американский компанії Ковінгтон та Бьорлінг і БДО.
11

Коментарі

118.07.11, 14:46

Бросим Юлю на произвол судьбы?

    218.07.11, 14:53

      318.07.11, 15:01Відповідь на 1 від Лінулька

      Бросим Юлю на произвол судьбы? це питання кожний повинен вирішувати для себе окремо. Якщо буде бажання активно протидіяти, можу запропонувати реальні зв"язки. Агітація в інтернеті наразі за теперішних обставин вже немає сенсу.

        418.07.11, 15:05Відповідь на 3 від viktor67

        про агітацію в інтернеті давно зрозуміла. Тому майже не пишу і не коментую. Народ глухий, нічого не чує. Які реальні звязки можеш запропонувати?

          518.07.11, 15:09Відповідь на 4 від Лінулька

          зайди в чат

            618.07.11, 16:20

            Ворон ворону око не виклює-жиди між собою розберуться...так я собі думаю

              718.07.11, 16:40Відповідь на 6 від StasSV

              Ворон ворону око не виклює-жиди між собою розберуться...так я собі думаюдивіться щоб завтра таким же жидом не стали ви.

                818.07.11, 17:02

                суддю на мило!!!

                  918.07.11, 17:26Відповідь на 7 від viktor67

                  Те що в моїй крові тече жидівська кров я знаю ,але з поваги до цього- богом забутого народу я в собі змушеній генерувати любов до України.Намагаюсь себе відчувати українцем й виховую дітей через призму цього....Це досить таки не легко...коли навчився й думав рос-ю мовою оточення суржико-російськомовне й 70% від проголосувавших ПРихильники....Але використовувати себе я не дам нікому...Досить з мене 2004року...я тоді повірив ... і діяв з надією....Сьогодні м"яко кажучи "Жиди деруться,а у хохлів чуби тріщать" вони заслуговують на таку владу.

                    1018.07.11, 17:31Відповідь на 9 від StasSV

                    Те що в моїй крові тече жидівська кров я знаю ,але з поваги до цього- богом забутого народу я в собі змушеній генерувати любов до України.Намагаюсь себе відчувати українцем й виховую дітей через призму цього....Це досить таки не легко...коли навчився й думав рос-ю мовою оточення суржико-російськомовне й 70% від проголосувавших ПРихильники....Але використовувати себе я не дам нікому...Досить з мене 2004року...я тоді повірив ... і діяв з надією....Сьогодні м"яко кажучи "Жиди деруться,а у хохлів чуби тріщать" вони заслуговують на таку владу.Питання не в чистоті крові, а в черзі. Воно - суто технічне. шкода, що ви цього досі не розумієте.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна